محصولات مرتبط

محلول ضدعفونی کننده تجهیزات SeptiTurbo پنج لیتری - به بان شیمی

  ناموجود 
 
موجود شد، مرا مطلع کن.

  • ناموجود
  • Free

SeptiTurbo

سپتی سیدین توربو

 

کاربرد محصول

سپتی سیدین توربو محصول ضدعفونی کننده سریع الاثر بر پایه الکل و نسل چهارم ترکیبات آمونیوم چهارتایی است. این محصول در مواردی که زمان محدود در اختیار است، نقش بسزایی در ضدعفونی کردن وسایل و ابزار دارد. محلول سریع الاثر سپتی سیدین توربو فاقد اثرات خورندگی می باشد و بعد از خشک شدن باعث تغییر رنگ یا ایجاد لکه بر روی ابزار نمی گردد. سپتی سیدین توربو باکتری کش، ویروس کش و از بین برنده توبرکلوزیس و ویروس هایی چون HIV  و HBV  می باشد.

 

دستورالعمل مصرف

سپتی سیدین توربو محلول آماده مصرف بوده و پس از اسپری بر روی وسایل و ابزار در مدت کوتاهی (2-1 دقیقه) عمل ضدعفونی را انجام می دهد. در هنگام استفاده از این فرآورده باید دقت شود که تمام سطح ابزار به محلول آغشته شود . این محصول در مدت زمان کوتاهی از روی سطح تبخیر شده و نیاز به پاک کردن ندارد، اما در هنگام ضرورت می توان از دستمال یکبار مصرف (خشک) استفاده نمود.
در صورتی که وسایل و ابزار مورد نیاز دارای آلودگی ظاهری باشند پس از اسپری نمودن سپتی سیدین توربو بر روی آنها با استفاده از دستمال یکبار مصرف سطح ابزار را تمیز کرده و پس از رفع آلودگی های ظاهری مجدداً محلول سپتی سیدین توربو را بر روی آنها اسپری کنید در این هنگام نیاز به استفاده از دستمال نبوده و سطحی عاری از آلودگی های ظاهری و میکروبی حاصل می شود.

 

نحوه اثر

سپتی سیدین توربو به دلیل داشتن الکل دارای خواص میکروب کشی سریع به شیوه دناتوره کردن پروتئین ها می باشد. از طرفی ترکیبات آمونیوم چهارتایی موجود در این ترکیب دارای خواص میکروب کشی نسبتاً کندتر از الکل بوده که از طریق چسبندگی و در نهایت پارگی غشاهای سیتوپلاستیک و خروج محتویات سلول عمل می کند. وجود ترکیبات آمونیوم چهارتایی (دی دسیل دی متیل آمونیوم کلراید) سبب می شود که بالاترین اثر سینرژستیک در راستای میکروب کشی حاصل شود. همچنین ماندگاری و تداوم خاصیت میکروب کشی سپتی سیدین توربو حفظ گردد.رفرنس :

مشخصات

  • به بان شیمی
  • ایران
  • ویژه ابزار و تجهیزات

منابع خاص

محصول جدیدنظر شما در مورد این محصول

نظر خود را بنویسید

محلول ضدعفونی کننده تجهیزات SeptiTurbo پنج لیتری - به بان شیمی

نظر خود را بنویسید

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

مطالب مرتبط در مرکز دانش