• -‎16,625 تومان
  • جدید

ماسک سه بعدی 5 لایه KF94 مدل Fish Type

‎100,000 تومان
‎83,375 تومان
25 عددی
رنگ:
  • سفید
  • طوسی
تعداد:
 
اضافه کردن به لیست علایق

  • موجود
  • Free

ماسک سه بعدی پنج لایه فست ماسک مدل 3D-KF94 با پوشش کامل صورت و دارای سه لایه ملت بلون بسیار با کیفیت میباشد.این ماسک باعث کاهش بخار عینک میشود چرا که به صورت کامل صورت را پوشانده و مانع خارج شدن تنفس و ایجاد بخار روی عینک میشود. ماسک های تنفسی سه بعدی  دارای فیکسر روی بینی است و کاملا روی صورت رو خواهد پوشاند.

ماسک های سه بعدی پنج لایه فیش ماسک دارای یک لایه نانو الیاف بین لایه های اسپاند اطراف خود هستند و اهمیت استفاده از لایه نانو در ماسک های تنفسی،بهبود عملکرد فیلتراسیون ذرات میباشد.در واقع با استفاده از نانوالیاف می‌توان ماسک‌های تنفسی را نسبت به ویروس کرونا نفوذناپذیرتر کرد و همچنین تنفس با ماسک بهتر و آسان تر خواهد بود.
با توجه به ابعاد ویروس کرونا بویژه کرونا ویروس جهش یافته ،اهمیت فیلتراسیون ذرات دو چندان شده و در پیشگیری از انتقال این بیماری نقش بسیار مهمی دارد.

طراحی پنل زیر چانه ماسک  های سه بعدی فست ماسک برای شما امکان تنفس آسان و راحت را فراهم خواهد کرد.طراحی خاص این ماسک موجب شده که از ورود هوای آلوده از کناره ها و قسمت بالائی ماسک به دلیل فیت نشدن مناسب روی صورت کاملا جلوگیری شود .ماسک پنج لایه سه بعدی اطمینان خاطر را برای شما در مکان های شلوغ با امکان آلودگی بالا فراهم خواهد کرد.

کش های  ماسک  های فست ماسک مدل 3D-KF94  به صورت اولتراسونیک به بدنه ماسک چسبیده و بسیار مقاوم هستند.پارچه داخلی ماسک های پنج لایه که روی صورت و جلوی دهان و بینی قرار می گیرد از جنس اسپان باند  بسیار سبک است و به دلیل عدم استفاده از الیاف شیشه در آن از حسایت، التهاب و خارش های پوستی هنگام استفاده طولانی مدت از ماسک ها جلوگیری می کند.

مشخصات

کشور
ایران
نوع
ماسک

منابع خاص

ean13
015462
upc
F6A1
محصول جدید

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشد.

نظر خود را بنویسید

ماسک سه بعدی 5 لایه KF94 مدل Fish Type

نظر خود را بنویسید

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: