محلول سپتی سیدین پی سی نیم لیتری ویژه دست - به بان شیمی بزرگنمایی تصویر

محلول سپتی سیدین پی سی نیم لیتری ویژه دست - به بان شیمی

جدید

24,000 تومان

لطفاً برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.
آیا از قیمت این محصول رضایت دارید؟
خیر

قابلیت مقایسه 5 محصول به طور همزمان

Septicidine-PC
سپتی سیدین-پی سی

    

کاربرد محصول

سپتی سیدین-پی سی ترکیب آنتی سپتیک بسیار موثر و سریع الاثر است. این محصول دارای قابلیت ازبین بردن میکروارگانیسم های مضری که از طریق تماس با پوست آلوده قابلیت انتقال و بیماری زائی را دارند، نظیر مایکوباکتریوم توبرکلوزیس، ویروس عامل هپاتیت (HBV)، ویروس عامل ایدز (HIV)، اشرشیاکولی، پسودوموناس آیژینوزا، سالمونلا، استاف اورئوس و دیگر عوامل میکروبی مولد عفونت های مهم بیمارستانی می باشد.

همچنین از این محصول می توان برای اسکراب جراحی نیز استفاده کرد.

 

دستورالعمل مصرف

2 تا 3 سی سی از محصول سپتی سیدین-پی سی را بر روی کلیه قسمت های هر دو دست اسپری کنید و به طور کامل دو دست را بر روی همدیگر مالش داده، به طوریکه بین انگشتان، پشت و روی دست تا قسمت مچ به محلول آغشته گردد.

سپس برای مدت 30 ثانیه اجازه دهید که محلول از روی پوست خشک شود.
در صورت آلودگی واضح دست ها و یا آلودگی به مواد بافتی و چربی ها بهتر است ابتدا دست ها با آب و صابون شسته شده و پس از آبکشی و خشک کردن از ترکیبات آنتی سپتیک استفاده شود.

    

حضور دو نوع الکل، اتانول و ایزوپروپانول، دو ویژگی مهم به این ترکیب بخشیده است، یکی اثر سریع بر روی میکروارگانیسم ها به دلیل نوع فعالیت شیمیایی الکل ها و دیگری اثر همپوشانی حاصله به گونه ای که ایزوپروپیل الکل دارای اثر باکتریوسیدال بهتر و اتانول دارای اثرات موثرتر بر روی ویروس ها و قارچ ها می باشند.

با استفاده از ترکیب کلرهگزیدین و دارا بودن اثرات پایدار قابل توجه، پایداری اثرات ضدمیکروبی محلول سپتی سیدین-پی سی به مراتب افزایش یافته و حفظ اثر طولانی تری بر روی دست حاصل می شود.

همچنین افزودن مواد نرم کننده پوست در این ترکیب، از ایجاد خشکی بیش از حد و بروز عوامل پوستی ممانعت می کند.
نوع فرمولاسیون و غلظت های در نظر گرفته شده برای مواد موثر در محلول سپتی سیدین-پی سی این ترکیب را به یکی از موثرترین مواد آنتی سپتیک برای ضدعفونی دست و قابل استفاده در کلیه اماکن بهداشتی، بیمارستانی تبدیل کرده است.

 

شرکتبه بان شیمی
کشورایران
نوعویژه دست

شما هم نظر خود را بنوسید!

محلول سپتی سیدین پی سی نیم لیتری ویژه دست - به بان شیمی

محلول سپتی سیدین پی سی نیم لیتری ویژه دست - به بان شیمی

 

 * ضمانت تاریخ مصرف

بدون نیاز به ثبت نام

اگر سوال جدیدی در مورد این محصول دارید می توانید از طریق فرم زیر آنرا مطرح کنید!

*برای اطلاع از پاسخگویی به سوال
ارسال سوال