محلول سپتی سرفیس نیم لیتری ویژه سطوح - به بان شیمی بزرگنمایی تصویر

محلول سپتی سرفیس نیم لیتری ویژه سطوح - به بان شیمی

جدید

نیم لیتری

40,500 تومان

لطفاً برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.
آیا از قیمت این محصول رضایت دارید؟ ( فقط با یک کلیک نظر خود را ثبت نمائید. )
خیر


با خرید این محصول 23.29 امتیاز کسب نمایید
قابلیت مقایسه 5 محصول به طور همزمان

نرخ گذاری این کالا توسط تامین کننده زیر انجام شده است:

کیان طب آویژه

Septi Surface
سپتی سرفیس

    

کاربرد محصول

سپتی سرفیس محصولی است که با بهره گیری از سه نوع ضدعفونی کننده قدرتمند، قادر به از بین بردن طیف وسیعی از باکتری های گرم مثبت، گرم منفی، ویروس ها و قارچ ها می باشد. از ویژگی های برجسته این محصول، پایداری و اثرات ماندگار آن در محل استفاده شده می باشد. سپتی سرفیس علاوه بر خاصیت ضدعفونی کنندگی، قادر به آلودگی زدایی و رفع لکه های روی سطح نیز می باشد. این محلول در سطوح حاوی خون و بافت های پروتئینی قادر به ادامه فعالیت است.

   

septi surface

دستورالعمل مصرف:

محلول سپتی سرفیس، آماده مصرف است و نیازی به رقیق کردن ندارد. مقدار مناسبی از محلول را روی سطوح آلوده اسپری کرده و اجازه دهید خشک شود. این محلول حداکثر در مدت 1 دقیقه بیشترین فعالیت ضدمیکروبی خود را اعمال می کند. برای کسب نتیجه بهتر، قبل از استفاده از محلول، سطح مورد نظر را تمیز و خشک کنید.

 

موارد مصرف

از محلول ضدعفونی کننده سپتی سرفیس می توان برای ضدعفونی کردن سطوح در اماکن عمومی و بهداشتی شامل بیمارستانها، آزمایشگاهها، کلینیک ها، آرایشگاه ها، سالن های ورزشی، هتل ها، رستوران ها، سرویس های بهداشتی، میز کار، لوازم منزل و محل کار، واگن های مترو، قطار و اتوبوس ها استفاده کرد.

 

نحوه اثر


پلی هگزا متیلن بی گوانید هیدروکلراید با خواص ماندگار و پایدار خود و با مکانیسم هایی متفاوت، قادر به از بین بردن انواع عوامل بیماری زا است. این ترکیب به سرعت به ترکیبات حاوی گروه فسفات در غشاء سلولی متصل شده و با مکانیسم انحصاری خود، وارد غشاء سلولی می شود، در نتیجه منجر به غیرفعال کردن برخی آنزیم های حیاتی شده و باعث مرگ سلولی می شود. پلی هگزامتیلین بی گوانید هیدروکلراید به دلیل کاتیونی بودن، قادر به جذب سریع سلول های باکتریایی موجود در محیط بوده و با ترکیبات فسفاته موجود در سیتوپلاسم سلول های باکتریایی، کمپلکس سنگین تشکیل می دهد و منجر به رسوب کردن آنها می شود. حضور دی دسیل دی متیل آمونیوم کلراید که نوعی سورفکتانت از دسته آمونیوم های چهارتایی با خواص آنتی باکتریال می باشد، باعث شده است که توانایی نفوذ محصول به خلل و فرج افزایش یابد. دی دسیل دی متیل آمونیوم کلراید، همچنین قادر به حذف لکه های چربی و آلودگی زدایی از روی سطح نیز می باشد. وجد درصد مناسبی از اتانول در این محلول، باعث افزایش قدرت ضدعفونی کنندگی و همچنین تنظیم سرعت تبخیر و زمان اثرگذاری محصول می شود.
شرکت به بان شیمی
کشور ایران
نوع ویژه سطح

شما هم نظر خود را بنوسید!

محلول سپتی سرفیس نیم لیتری ویژه سطوح - به بان شیمی

محلول سپتی سرفیس نیم لیتری ویژه سطوح - به بان شیمی

 

 * ضمانت تاریخ مصرف

بدون نیاز به ثبت نام

اگر سوال جدیدی در مورد این محصول دارید می توانید از طریق فرم زیر آنرا مطرح کنید!

*برای اطلاع از پاسخگویی به سوال
ارسال سوال