محلول سپتی ژل نیم لیتری ویژه دست - به بان شیمی بزرگنمایی تصویر

محلول سپتی ژل نیم لیتری ویژه دست - به بان شیمی

جدید

نیم لیتری

53,500 تومان

لطفاً برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.
آیا از قیمت این محصول رضایت دارید؟ ( فقط با یک کلیک نظر خود را ثبت نمائید. )
خیر


با خرید این محصول 30.76 امتیاز کسب نمایید
قابلیت مقایسه 5 محصول به طور همزمان

دیگر تامین کنندگان این محصول "محلول سپتی ژل نیم لیتری ویژه دست - به بان شیمی"

SeptiGel 

سپتی ژل نیم لیتری

 

کاربرد محصول

خصوصیات آنتی سپتیک ترکیبات الکلی از زمان های قدیم شناخته شده و این ترکیبات بطور رایج مورد استفاده قرار می گرفته اند، اما استفاده مکرر از الکل موجب حساس شده پوست می شود. سپتی ژل محصولی است ضدعفونی کننده که با درصد مناسبی از دو نوع الکل (اتانول و ایزوپرپانول) فرموله شده و با بهره گیری از نرم کننده ها و ویتامین هایی مانند ویتامین E و آلانتوئین، پوستی شاداب، عاری از پاتوژن ها و بدون حساسیت را برای مصرف کننده فراهم می کند. سپتی ژل در مقابل عواملی نظیر مایکوباکتریوم توبر کلوزیس و ویروس هایی نظیر HBV ،HIV، اشریشیاکولی، سالمونلا، سودوموناس و بسیاری از عوامل عفونت زای بیمارستانی موثر است.

 

دستورالعمل مصرف

مقداری از سپتی ژل را بر روی پمپ کرده، سپس هر دو دست را کاملاً روی همدیگر مالش دهید تا بین انگشتان و پشت دست نیز آغشته شود، سپس برای مدت 30 ثانیه اجازه دهید که محلول از روی پوست خشک شود. در صورت آلودگی دست ها به چربی ها و مواد بافتی، قبل از مصرف، شستشو با آب و صابون صورت گیرد.

 

نحوه اثر

سپتی ژل با بهره گیری از دو نوع الکل (اتانول و ایزوپروپانول) قادر به ضدعفونی طیف وسیعی از باکتری ها و ویروس ها از طریق دناتوره کردن پروتئین ها می باشد. از طرفی حضور ویتامین E و آلانتوئین در محصول سبب شده است تا از بروز حساسیت های پوستی و سوزش جلوگیری گردد. اتانول با اثرگذاری سریع برروی ویروس های فاقد غشاء لیپیدی و ایزوپرپانول با اثر گذاری برروی ویروس های دارای غشاء لیپیدی همپوشانی قابل قبولی را در ضدعفونی ویروس ها ایجاد می کنند. با وجود همپوشانی دو نوع الکل، سپتی ژل در کوتاهترین زمان بر روی کلیه ویروس ها موثر بوده است و طیف وسیعی از عوامل بیماریزا را از بین می برد. این محصول حاوی ویتامین E و نرم کننده های مختلف به منظور ایجاد شادابی و لطافت پوست می باشد. به این ترتیب محصولی مناسب برای همه سنین و انواع پوست فرموله شده است. این محصول دارای رایحه ای مناسب بوده و ماندگاری مناسبی بر روی پوست دارد.

شرکت به بان شیمی
کشور ایران
نوع ویژه دست

شما هم نظر خود را بنوسید!

محلول سپتی ژل نیم لیتری ویژه دست - به بان شیمی

محلول سپتی ژل نیم لیتری ویژه دست - به بان شیمی

 

 * ضمانت تاریخ مصرف

بدون نیاز به ثبت نام

اگر سوال جدیدی در مورد این محصول دارید می توانید از طریق فرم زیر آنرا مطرح کنید!

*برای اطلاع از پاسخگویی به سوال
ارسال سوال