محصولات مرتبط

موتور اندو EB300 -W&H
فروش اقساطی
موتور اندو EB300 -W&H

موتور اندو W&H - EB300

ناموجود

موتور اندو EB-300، شرکت W&H اتریش، کنترل سرعت 300 دور بر دقیقه، دارای سرعت پایین برای اندو- قابلیت کار با منوی آسان، قابلیت هشدار میزان تورک.

تعداد:
 
اضافه کردن به لیست علایق

  • ناموجود
  • Free
مشاهده جزییات بستن جزییات

هندپیس بیسیم W & H با سر فوق العاده کوچک، آزادی کامل حرکت، درمان بی خطر و دید بسیار عالیدر طول عمل را به ارمغان می آورد.

entran endo motor w&h

 

کار با ظرافت ...

طراحی ارگونومی هندپیس به موفقیت درمان ریشه کمک می کند. Entran، راه حل بسیار مناسبی آماده سازی کانال ریشه است که دلیل آن نه تنها به خاطر بهترین آزادی حرکت، بلکه به دلیل آنگل تولید شده ویژه و وزن سبک آن است که بطور قابل توجهی خسته شدن دست را به تاخیر می اندازد.

entran eb300 wireless

سر فوق العاده کوچک ...

سر Entran کوچک، جمع و جور بوده  و اجازه می دهد تا دسترسی بهینه به محل درمان، دید فوق العاده و قدرت مانور حداکثر برای پزشک فراهم شود.

ntarn w&h

با یک کلیک ساده، دستگاه و هندپیس به راحتی و به سرعت به یکدیگر متصل و نصب می شود. هندپیس را می توان در هر جهت تا حداکثر 360 درجه چرخاند.

entran endo motor

درمان موفقیت آمیز کانال ریشه نیاز به ابزار هوشمند دارد. وقتی فایل به گشتاور مورد نیاز برنامه ریزی شده می رسد ، دستگاه فورا واکنش نشان می دهد. این واکنش باعث می شود عمل امن تر انجام شود.

شما می توانید به سادگی گشتاور لازم را با فشار دادن یک دکمه تنظیم کنید. در حین عمل یک لامپ LED هشدار هنگامی که گشتاور به 75 درصد از گشتاور از پیش تعیین شده می رسد روشن می شود.

entran

همه توابع به صورت یکجا

هر تابعی که شما برای عمل امن تر، روشی برتر نیاز دارید در Entran یکپارچه شده است. این به این معنی است که در ساخت این دستگاه علاوه بر سادگی حداکثر کارایی نیز قرار داده شده است.

معکوس کننده خودکار

هنگامی که گشتاور به مقدار از پیش تعیین شده می رسد ،جهت چرخش هندپیس به پاد ساعتگرد تغییر می کند ، با آزاد شدن فایل، چرخش هندپیس متوقف می شود.

entran

حرکت خودکار به جلو

هنگامی که گشتاور در حالت خودکار به جلو به مقدار از پیش تعیین شده می رسد ، فایل به طور خودکار در جهت مخالف حرکت می کند، با آزاد شدن فایل، سپس ادامه چرخش در جهت عقربه های ساعت انجام می شود.

etran auto forward

سرعت ثابت

 سرعت ثابت دقیق 300 دور در دقیقه دستگاه مدیون سیستم الکترونیکی دقیق و کوچک و باتری لیتیوم قابل شارژ آن است. باتری این دستگاه در نوع خود منحصر به فرد است و می تواند در هر زمان بدون هر گونه اثر منفی بر طول عمر آن، شارژ شود. حتی اگر صفحه نمایش باتری چشمک می زند، شما هنوز هم می تواند به درمان بیمار ادامه دهید. با یک باتری شارژ کامل شما می توانید حدود 30 درمان را انجام دهید.

entarnمشاهده جزییات بستن جزییات

مشخصات

شرکت
W&H
کشور
اتریش
محدوده تورک
0.5 / 1.0 / 1.5 / 2.5 / 4.0 Ncm
باتری
دارد
حداکثر گشتاور Ncm
4
سرعت چرخش
300
مکانیسم قفل سه نظام
پوش باتن بدون سیستم خنک کنندگی

منابع خاص

محصول جدید


نظر کاربران

نظر خود را بنویسید

موتور اندو W&H - EB300

نظر خود را بنویسید

مطالب مرتبط در مرکز دانش