کیت سنجش SARS-CoV IgM انسانی - دیازیست
کیت سنجش SARS-CoV IgM انسانی - دیازیست
کیت سنجش SARS-CoV IgM انسانی - دیازیست

کیت سنجش SARS-CoV IgM انسانی - دیازیست

‎1,220,000 تومان
موجود
  • انجام تست به روش Capture Immunoassay
  • اندازه گیری نیمه کمی سطح آنتی بادی IgM ضد SARS-Cov-2
  • حساسیت 97.6 %
  • اختصاصیت 98.3 %

diazist sars-cov IgM

       

 * ضمانت تاریخ مصرف

  • موجود
  • Free

SARS-CoV-2 IgM Capture Immunoassay Kit

     

تشخیص بیماری کووید 19 عمدتا متکی به یافته های رادیولوژیکی و Real Time PCR آزمایشگاهی است. در بین روش های آزمایشگاهی، تشخیص مستقیم ویروس و شناسایی آنتی بادی های اختصاصی برای مطالعات سرو اپیدمیولوژی، تشخیص نوع عفونت و همچنین بررسی سابقه ابتلا به ویروس اهمیت زیادی دارد.

  

تحقیقات انجام شده بر روی بیماران مبتلا به عفونت های مشابه مانند MERS و SARS انجام شده است نشان می دهد که سیستم ایمنی افراد مبتلا پس از حدود یک تا دو هفته فعال می شوند و بر علیه پروتئین های مختلف ویروس و بویژه پروتئین های اسپایک و نوکلئوکپسید آنتی بادی تولید می کند. این آنتی بادی ها از هر دو ایزوتیپ IgG و IgM میباشند مانند بسیاری از عفونت های ویروسی دیگر، تیتر ایزوتیپ IgM پس از 2 تا 4 هفته به بالاترین حد خود میرسد و سپس کاهش پیدا میکند در حالی که آنتی بادی IgG پایداری بیشتری دارد و ممکن است تا سال ها در سرم افراد قابل شناسایی باشد. بر این اساس، الگوی ظهور و افول آنتی بادی های اختصاصی می تواند برای تشخیص عفونت حاد و سابقه ابتلا به آن کاربرد داشته باشد. وجود IgM نشانگر عفونت حاد و سابقه کوتاه مدت ابتلا به کووید-19 می باشد.

   

عملکرد کیت آنتی بادی IgM ضد ویروس کرونا و سارس (SARS-CoV-2 IgM)

طراحی کیت اندازه گیری سطح آنتی بادی IgM ضد 2-SARS-CoV بر اساس روش Capture Immunoassay می باشد. در این روش آنتی بادی مورد سنجـش طی دو مرحله بیـن آنتـی بـادی ضد IgM انسانی تثبیـت شده در تـه چـاهک هـای پـلی استـایرنـی و آنتی ژن های نوترکیب 2-SARS-CoV متـصـل به آنـزیـم پراکسیداز (HRP) قرار می گیرد. پس از شستشو و خارج کردن آنالیت های غیر متصل با افزودن سوبسترا، تترا متیل بنزیدین (TMB)، آنزیم رنگ آبی ایجاد می کند.

  

با اضافه نمودن محلول متوقف کننده، رنگ آبی به زرد تبدیل می شود. شدت رنگ ایجاد شده که با غلظت IgM نمونه ها ارتباط مستقیم دارد، در طول موج 450 نانومتر اندازه گیری می گردد.

  

diatiz sars-cov igm

مشخصات

شرکت
دیازیست
کشور
ایران
نوع کیت
نیمه کمی
دسته بندی کیت
عفونت

مشخصات

شرکت
دیازیست
کشور
ایران
نوع کیت
نیمه کمی
دسته بندی کیت
عفونت
روش کیت
Capture Immunoassay
نوع نمونه
سرم | پلاسما
تعداد تست/حجم
96 تست
حساسیت کیت
97.6%
اختصاصیت کیت
98.3%

منابع خاص

ean13
015079
محصول جدید

دانلود

DiaZist SARS-Cov IgM Kit

دانلود (1.22M)

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشد.

نظر خود را بنویسید

کیت سنجش SARS-CoV IgM انسانی - دیازیست

نظر خود را بنویسید

محصولات مرتبط