دندال به عنوان مرجع کالاهای پزشکی و دندانپزشکی نه تنها امکان خرید اینترنتی از میان هزاران کالای اصل و باکیفیت را در کم‌ترین زمان ممکن فراهم کرده بلکه به پاس قدردانی از اعتماد مشتریان، امکان سهام‌داری مجازی را در نظر گرفته است. در ادامه هر آنچه باید در این مورد بدانید را با هم مرور می‌کنیم.

  

سهام‌داری مجازی چیست؟

دندال را به دوستانتان معرفی کنید تا در ازای خرید مدعوین، درصدی از سود خرید را به عنوان سهام مجازی به دست آورید و در خریدهای بعدی به صورت بن یا کد تخفیف از آن استفاده کنید.

  

قوانین و مقرراتی سهام‌داری مجازی

برای استفاده از سهام مجازی دندال، توجه به نکات زیر الزامی است:

  1. برای پیوستن به جمع سهامداران دندال و استفاده از سهام مجازی باید از وب‌سایت ما حداقل یک خرید انجام دهید. در این صورت در خرید بعدی به عنوان سهام‌دار شناخته می‌شوید و می‌توانید از سود سهام مجازی خود استفاده کنید.
  2. میزان سود سهام مجازی ثابت و معادل %1 مبلغ خرید مدعوین است. برای بررسی دقیق‌تر سهام خود می‌توانید گزینه سهام‌داری را در حساب کاربری‌تان انتخاب و از طریق تب سود سهام همه اطلاعات مورد نیاز را مشاهده کنید.
  3. مدعوین پس از عضویت در سایت توسط کارشناسان ما احراز هویت می‌شوند.
  4. به مدعوین در اولین خرید یک کارت تخفیف %5 اهدا می‌شود. سهام مجازی دعوت‌کنندگان از خرید بعدی به صورت مستمر فعال می‌شود و می‌توانند از سود آن استفاده کنند.
  5. سهام‌ دندال به صورت مجازی است؛ بنابراین می‌توانید از سود سهام به صورت کارت هدیه یا کد تخفیف استفاده کنید و امکان نقد کردن آن وجود ندارد.
  6. اعتبار امتیازات در پایان هر سال شمسی سوخت شده و می بایست قبل از آخرین روز سال امتیازات خود را تبدیل نمائید.