تکتا آفرین فناوران ایساتیس مالک برند تجاری دندال یک شرکت خصوصی مبتنی بر راهکارهای عملی و تجاری برای تامین نیازهای جامعه متخصصین حوزه سلامت بوده که با بهره گیری از دانش نیروی انسانی و تکنولوژی اداره می گردد.

دندال با بیش از 27000 عضو در سراسر کشور و شبکه ای از مشاوران علمی خوش نام و بی طرف با ارائه انواع راه کارهای ارزشمند به بهبود موفقیت نتایج بالینی کمک می نماید.

راه کارهای علمی، تجاری، فناوری و زنجیره تامین به جامعه پزشکی مستقر در مطب کمک می نماید تا بتوانند با آسودگی خیال درمان بهتر و خدمات با کیفیت تری را به مردم کشورمان ارائه نمایند.

راهکار های دندال به صورت خدماتی اختصاصی به دندانپزشکان و دندانسازان، پزشکان، آزمایشگاه ها، درمانگاه های خصوصی و دولتی خدمات ارائه می شود.

دندال از طریق یک مرکز توزیع مکانیزه با 8000 عنوان کالا با برندهای داخلی و خارجی تایید شده و 7000 عنوان کالا به صورت اشتراک شبکه توزیع با زنجیره تامین (Market Place) در حال فعالیت می باشد.

دندال یک شرکت پیشرودر حوزه کالاهای تخصصی سلامت بوده که با عملکرد شفاف خود فی مابین سال های 1394 تا 1397 توانست با رفع موانع قانونی اولین مجوز پخش اینترنتی کشور در حوزه تجهیزات پزشکی را اخذ نموده و راه را برای کلیه فعالین این حوزه هموار نماید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه نمائید:

https://dandal.ir/fa

https://www.instagram.com/dandalcom

https://ir.linkedin.com/company/dandal-com

   

  • ماموریت ما 

دندال با خدمات نوآورانه و ارائه کالاهای با کیفیت و ایجاد پل ارتباطی بین مشاورین و پشتیبانان مورد اعتماد با جامعه پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی سالانه سهمی را در ارتقا سطح سلامت عمومی جامعه و بهداشت دهان و دندان به خود اختصاص می دهد.

  

15 سال سابقه فعالیت

بیش از 35000 کالا

بیش از 24000 مشتری

  

دندال ماموریت داشته با ارائه خدمات عالی به دندانپزشکان و پزشکان و پایبندی به قیمت عادلانه و دقت در ارائه محصولات با کیفیت و مورد تایید مراجع قانونی  به مشتریان خود در ارتقا کیفیت خدمات خود در مطب و مراکز درمانی و آزمایشگاهی کمک نماید و با به کار گیری جمعی از جوانان و فارغ التحصیلان کشور بدون در نظر گرفتن تعصبات قومی، مذهبی به عنوان کارآفرین سهمی در اشتغال زایی کشور ایفا نماید.