محصولات مرتبط

موتور  Bien Air  مدل Optima
فروش اقساطی
موتور  Bien Air  مدل Optima

موتور Bien Air - Optima

ناموجود

موتور Optima، شرکت Bien Air سوئیس، کاربرد ترمیمی و پروفیلاکسی، کنترل سرعت از ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دور در دقیقه، گشتاور ۲/۵ نیوتن-سانتی متر، روشنایی با نور LED، دارای تنوع رنگ

تعداد:
 
اضافه کردن به لیست علایق

  • ناموجود
  • Free
مشاهده جزییات بستن جزییات

از شروع مرحله طراحی Optima تا مرحله تولید بی نقص آن، فاکتور سادگی در اولویت کاری قرار داشته است. در واقع این دستگاه کنترل کننده میکروموتور متشکل از یک واحد کنترل و پرفروش ترین میکروموتور براشلس شرکت Bien Air است. Optima از بهترین و ارزانترین گزینه های ارتقاء یونیت دندانپزشکی با آخرین فن آوری میکرو موتورها است.

   

optima - bien air

   

مزایای استفاده از هندپیس های برقی نسبت به انواع بادی آن هنگام اندازه گیری میزان راندمان عمل مشخص می شود. به علت قدرت برش بالا و گشتاور ثابت، هندپیس الکتریکی موجب کاهش زمان عمل می شود و به دندانپزشکان این امکان را می دهد که از زمان خود بهینه تر استفاده نمایند. همچنین تعویض کل یونیت دندانپزشکی برای داشتن هندپیس الکتریکی بسیار هزینه بر خواهد بود. اینجاست که ارزش دستگاه Optima  مشخص می شود. بطوری که با حداقل هزینه می توان از مزیت های یک واحد کنترل هندپیس الکتریکی بهره برد.

   

optima - bien air

    

سادگی اتصال و کار با این دستگاه باور نکردنی است. این دستگاه به سادگی به روی یونیت قرار گرفته و به شلنگ تغذیه توربین متصل می شود. حداکثر سرعت مورد نیاز روی دستگاه توسط دندانپزشک قابل تنظیم می باشد. از نکات جالب این دستگاه عدم نیاز به پدال جداگانه و امکان کنترل با همان پدال یونیت است.  

    

optima - bien air

           

موتور MCX با نور LED قابل تنظیم، کوچکترین و سبک ترین میکروموتور براشلس (Brushless) است که تا کنون توسط شرکت Bien Air طراحی شده است. اتصال به ابزار جدید سری میکرو شرکت Bien Air طولی برابر با یک توربین با عملکردی به مراتب بالاتر فراهم می کند.

   

optima - bien air

             

با ترکیب موتور MCX و هندپیس های سری میکرو باعث نگهداری و تعادل بسیار عالی می شود که تضمین کننده کنترل دقیق تر و خستگی کمتر دندانپزشک هنگام کار است.

       

سری میکرو آنگل های بین ایر تا ۴۰٪ فشرده تر و ۳۳٪ سبک تر از سری معمولی هستند که باعث تعادل کامل، قدرت استثنایی و تطبیق پذیری منحصر بفرد آنها شده است. آنگل های سری میکرو بین ایر در ترکیب با میکروموتورهای کوتاه LED، تعریف جدیدی از استانداردهای مربوط به ابزار دندانپزشکی ارائه داده اند.

    

optima - bien air

        

optima - bien airمشاهده جزییات بستن جزییات

مشخصات

شرکت
Bien Air
کشور
سوئیس
حداکثر گشتاور Ncm
2.5
سیستم آبرسانی
آب از داخل
کاربرد
ترمیمی، پروفیلاکسی
شستشو/استریلیزاسیون
قابل استریل شدن بدون محافظ
سرعت چرخش
1000 الی 40000 دور در دقیقه
نوع روشنایی
LED با قابلیت تنظیم
مکانیسم قفل سه نظام
پوش باتن با سیستم خنک کننده
انتقال نور
فیبر نوری چند رشته

منابع خاص

محصول جدید


نظر کاربران

نظر خود را بنویسید

موتور Bien Air - Optima

نظر خود را بنویسید