"دندال" نامی تجاری است که شرکت "تکتا آفرین فناوارن ایساتیس" آن را توسعه داده است. دندال که امروزه نقش کم نظیری در بازار تجهیزات دندانپزشکی ایران دارد به عنوان اولین استارتاپ حوزه دندانپزشکی در سال 1394 کار خود را آغاز کرد و با توسعه پیوسته، جذب اعتماد کاربران و فراهم نمودن محصولات باکیفیت موفق شده در جایگاه برتر بازار تجهیزات دندانپزشکی ایران قرار گیرد.

بازار تجهیزات دندانپزشکی در ایران تا یک دهه گذشته بازاری بود پراکنده و با نقش آفرینان متعدد؛ همین امر هم باعث می شد تا خرید کالای دندانپزشکی در فرایندی غیرشفاف، پیچیده و با کمترین مشتری مداری انجام شود. دندال اما از زمان تاسیس کوشید تا این بازار را با استفاده از مواهب تکنولوژی و اینترنت به بازاری شفاف تر، ساده تر و مشتری محور تبدیل کند. دندال با اتکا به نوآفرینی و خلاقیت و تاکید بر چابک سازی و اصلاح فرایندها، توانسته تا علاوه بر تصاحب سهم قابل توجهی از بازار، استانداردهای این صنعت را ارتقا دهد و سبب خدمت رسانی بهتر به مجموعه مشتریان این بازار شود.

تا پیش از ظهور دندال و پلتفرم های مشابه آن در بازار دندانپزشکی ایران، برخی خدمات رویایی و دست نیافتنی به نظر می رسیدند؛ اما امروز به مدد دندال خدماتی مانند مرجوعی بی قید و شرط محصولات یا خرید اقساطی و اعتباری تجهیزات دندانپزشکی خدماتی بدیهی و ساده به نظر می رسند.

دندال با طی مسیری پیوسته و با تاکید بر بهبود مستمر شکل گرفته است؛ از سال 1389 تا 1393 و پیش از ثبت رسمی نام "دندال"، شرکت تکتا آفرین فناوارن ایساتیس تلاش داشت تا زنجیره تامین، توزیع و خدمات پس از فروش تجهیزات دندانپزشکی را در مرکز و جنوب ایران تکمیل نماید و برایند این تجربیات و شناخت مشکلات و کمبودهای این بازار منجر به تشکیل "استارت آپ دندال" شد؛ استارتاپی کوچک و چابک که در زمان کوتاهی توانست اولین پلتفرم فروش، توزیع مستقیم و انبارداری تجهیزات و مواد مصرفی دندانپزشکی را توسعه داده و خدماتش را به سرتاسر ایران ارائه کند.

دندال که در ابتدای شکل گیری در شهر تاریخی یزد استقرار یافته بود از سال 1394 دفاتر و انبار هایش را در نقاط مختلف کشور مستقر نموده است.

1402

ثبت اولین مجوز پخش اینترنتی در اینماد در رسته تجهیزات پزشکی

1401

راه اندازی سامانه اعتباری/ اقساطی دندال یار

1398

راه اندازی انبارهای مکانیزه دندال

1396

راه اندازی سامانه MarketPlace

1394

تاسیس استارتاپ دندال و راه اندازی دفتر تهران

1388

تاسیس شرکت تکتا آفرین فناوران ایساتیس

 • توسعه فعالیت در حوزه خدمات بانکی

با توسعه شتابان دندال و افزایش مشتریان به دلیل مشتری مداری و گسترش شبکه تامین و توزیع، دندال در سال 1401 و در راستای مرتفع نمودن بخشی از دغدغه های مالی مشتریان خود، موفق شد تا با همراهی و همکاری بانک سامان، سامانه دندال یار را رونمایی کند. این سامانه خدمات فروش اقساطی کالاهای گران قیمت و سرمایه ای و فروش اعتباری کالاهای مصرفی را به مشتریان ارائه می نماید. همچنین با توجه به اهمیت پایداری و سرعت انجام تراکنش های مالی، دندال درگاه پرداخت اینترنتی خود را به بانک سامان سپرده است.

برندهای موجود در دندال

بیش از:

0.8K

تجهیزات اقساطی فعال:

بیش از:

11K

تعداد تامین کننده Market Place:

بیش از:

0.1K

دندال با توجه به تجربه خود در حوزه پخش تجهیزات و مواد مصرفی دندانپزشکی از سال 1400 شروع به توسعه سبد کالایی خود در حوزه های پزشکی، آزمایشگاهی نمود، تا بتواند خدمات خود را علاوه بر دندانپزشکان به جامعه پزشکی ارائه نماید.

23K
16
34K
  • 01

   دفتر مرکزی تهران
  • 02

   مرکز پخش و توزیع
  • 03

   دفتر یزد
 • دندال سعی می‌کند تا خرید تجهیزات و لوازم دندانپزشکی را در فرایندی ساده، آسان و چابک ارائه کند.

شبکه های اجتماعی دندال: