اسکنر داخل دهانی Medit - i500

  ارسال از دو روز آینده 

خلاصه اطلاعات

- ایجاد فایل STL (فایل قابل استفاده برای تمام دستگاه های میلینگ و یا پرینتر)

بدون نیاز به پودر سفیدکننده و با سرعت بالای اسکن 

- دارای تیپ کوچک جهت اسکن آسان

- دارای رزولوشن بالا جهت تشخیص بافت نرم از ساختار دندان

- بروز رسانی بصورت اتوماتیک و رایگان

    

 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش

‎540,000,000
 

 • موجود
 • Free

   شرایط اقساط

نام طرح طرح اقساطی ۵ ماهه

شرایط اقساط 30 درصد نقد به همراه 5 قسط یک ماهه

پیش پرداخت ‎162,000,000 تومان (30.00%)

تعداد اقساط 5

مبلغ هر قسط ‎75,600,000 تومان

کارمزد ‎0 تومان

جمع کل با ارزش افزوده ‎540,000,000 تومان

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

Medit i500

Intraoral Scanner

 اسکنر داخل دهانی i500 دارای سرعت اسکن بالا، قابلیت ارائه فایل سه بعدی با کیفیت بالا است که  نیاز به پودر سفید کننده در هنگام استفاده ندارد.

نرم افزار اسکنر i500 برنامه های متنوعی دارد که تمام نیازهای دندانپزشکرا برآورده می نماید. با توجه به ایجاد فایل STL (فایل قابل استفاده برای تمام دستگاه های میلینگ و یا پرینتر) و انعطاف پذیری گسترده ای که دارد، امکان ساخت پروتزهایی با دقت بالا را فراهم می کند.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500 

بازگشت سریع سرمایه

اسکنر داخل دهانی i500 عملکردی دقیق و بی عیب دارد که سرمایه گذاری بر روی آن می تواند به سرعت به سودآوری منتهی می شود.

 

امکان انتقال فایل ها

اسکنر داخل دهانی i500 از سیستم CAD/CAM باز تبعیت می کند که فایل ایجاد شده در این اسکنر، در هر سیستم طراحی و هر تجهیزات کدکم قابل استفاده است.

این اسکنر این امکان را فراهم می کند که فایل های STL را از Medit LINK به لابراتوارهای مورد نظر ارسال شود. با استفاده از Medit LINK می توان میزان پیشرفت کار را بررسی نمود.

 

سرعت بالا

با استفاده از دو دوربین با سرعت بالا در اسکنر داخل دهانی i500 امکان صرفه جویی در زمان فراهم می شود. همچنین با استفاده از الگوریتم پردازش تصاویر، فایلی با دقت بالا ارائه می گردد.

 

عدم نیاز به پودر

هنگام استفاده از اسکنر داخل دهانی، نیازی به استفاده از پودر برای کیس های معمولی نیست، بنابراین فرآیند اسکن را برای بیمار لذت بخش می نماید. 

 

تیپ کوچک

تیپ کوچک اسکنر i500 امکان اسکن بسیار آسان و بی دردسر را فراهم می آورد.

 

رزولوشن بالا

با کمک نرم افزار قوی، تصاویر با وضوح و دقت بالا ارائه می شود. تصویر واقعی این امکان را می دهد که بین ساختار دندان و بافت نرم تمایز قائل شد و خطوط آندرکات و مارجین لاین را به آسانی ایجاد نمود.

 

دقت

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

نوع ویدئو

با توجه به انجام اسکن های سریع،  نتایج نامناسب هنگام استفاده از اسکنر داخل دهانی i500 ایجاد نمی شود. تصویرهای ارائه شده با با دو دوربین i500 کاملا صاف و دقیق هستند.

 

وزن سبک

اسکن کردن داخل دهان می تواند ناراحت کننده و خسته کننده باشد، به ویژه هنگام استفاده از یک اسکنر سنگین. باتوجه به وزن سبک و راحتی در نگهداری این اسکنر، این مشکل رفع شده است. 

 

رنگ

اسکنر i500، امکان اسکن های دقیق رنگی را فراهم می کند که با استفاده از آن می توان بافت نرم، پلاک و دندان را تشخیص داد.

 

دکمه اسکن و دکمه توقف

کنترل باتن سینگل به کاربر اجازه می دهد تا در هر لحظه بدون نیاز به رایانه، اسکن را شروع و یا متوقف نماید. یک بار دکمه برای شروع اسکن کردن و یک بار دیگر جهت متوقف کردن فشار داده می شود. هنگام اسکن کامل، آن پایین نگه داشته می شود تا کاربر به مرحله بعدی پروسه اسکن وارد شود.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

Medit iScan

ترکیب عالی نرم افزار و سخت افزار

کار کرد با اسکنر i500 و نرم افزار همراه آن، تجربه لذت بخشی را به ارمغان می آورد که کار کردن با آن را برای همه در لابراتوار آسان می سازد.

 

نرم افزار کاربردی

رابط کاربری نرم افزار به صورت تصویری و بسیار ساده می باشد، بنابراین فرد می تواند زمان کمتری صرف اسکن و زمان بیشتری را صرف تشخیص و درمان بیمار کند.

 

تحلیل محل دقیق آندرکات

قابلیت تحلیل محل دقیق آندرکات این امکان را می دهد که با توجه به جهت قرارگیری محور تراش، آندرکات ها را محاسبه شود. زاویه تراش را به دو روش دستی و اتوماتیک می توان تنظیم کرد. 

 

الاینمنت خودکار

نرم افزار iScan به صورت اتوماتیک و با استفاده از یک برداشت بایت، ناحیه اکلوژنی را منطبق می کند.

 

آنالیز اکلوژن

ویژگی آنالیز اکلوزالی به سرعت سطح مابین فک بالا و پایین را کنترل کرده و نتایج را به صورت رنگی نمایش می دهد.

 

قفل ناحیه اسکن

می توان ناحیه خاصی را با استفاده از قلمو، قفل نمود تا در برداشت های بعدی تغییری ایجاد نشود. این ویژگی جهت اسکن لثه در مواقعی که امکان کولپس اسکن وجود دارد کاربرد دارد. می توان ناحیه قفل شده را تریم کرد. در صورت پاک کردن این ناحیه، اسکن مجدد انجام می گیرد.

 

دوربین HD

تصاویر 2 بعدی را به صورت HD می توان گرفت و آنها را با لابراتوار به اشتراک گذاشت. 

 

تطبیق اباتمنت I.A و اسکن بادی

این عملکرد امکان مطابقت پایه های اسکن و بدنه های اسکن را فراهم می کند، بنابراین در محیط های اسکن ضعیف در زمان صرفه جویی می شود. می توان فایل مناسب برای دندان انتخاب نمود. هنگام اسکن دندان مربوطه، اباتمنت اسکن و بدنه اسکن به طور خودکار با داده های اسکن مطابقت می یابند. داده های فایل تراز شده را می توان جهت کارهای پایین دستی مانند طراحی استفاده کرد.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

ایجاد مارجین لاین

نرم افزار iScan دارای ویژگی های ایجاد مارجین لاین به صورت خودکار، دستی و همچنین عملکردهای ویرایش است. هنگام اسکن بیمار، می توان نقاط کنترلی را به داده های اسکن دندان های آماده شده جهت ترسیم دقیق لاین مارجین اضافه یا ویرایش کرد. خطوط حاشیه ایجاد شده جهت طراحی و ایجاد دقیق‌تر پروتز همراه با سفارش ارسال می‌شود.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

اسکن Pre-operation

اسکن Pre-operation را می توان از دندان های بیمار انجام داد و از این داده ها جهت موارد مختلف استفاده نمود. با استفاده از این داده های اسکن Pre-operation، اسکن post-operation را می توان با سرعت و راحتی بیشتری انجام داد. این داده ها نیز می توانند به عنوان داده های مرجع در فرآیند مدل سازی استفاده شوند تا در ایجاد پروتز طبیعی تر کمک کنند.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

اسکن Impression

این عملکرد از عملیات اسکن ترکیبی پشتیبانی می کند که از داده های اسکن دهانی برجسته و داده های اسکن قالب حکاکی شده استفاده می کند. تنها با یک اسکن ساده، هر دو داده را می توان مرتب کرد و در زمان واقعی ادغام کرد و برای مدل سازی استفاده نمود.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

اسکن با وضوح بالا

قسمت های خاصی از دندان را جهت اسکن با وضوح بالا می توان انتخاب کرد. این عملکرد این امکان را می دهد در صورت نیاز می توان اسکن با کیفیت HD انجام داد و مدیریت کارآمد زمان اسکن، ظرفیت داده و غیره را فراهم کرد. ناحیه انتخاب شده جهت سهولت استفاده با رنگ های متفاوتی نمایش داده می شود.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

اسکن صورت

می توان اسکن صورت را با اسکنر داخل دهانی i500 انجام داد و آن را با داده های وارد شده مانند داده های اسکن سه بعدی صورت گرفته شده با سایر اسکنرهای صورت یا داده های استخوانی سه بعدی که از فایل های DICOM گرفته شده از طریق CT تبدیل شده اند، تراز کرد.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

فیلتر اسکن هوشمند

این قابلیت امکان حذف داده های غیر ضروری بافت نرم فراهم می کند که یکی از بزرگترین چالش ها هنگام انجام اسکن است. سه گزینه فیلتر امکان انتخاب مقدار بافت نرم در داده های اسکن فراهم می کند. 

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

پخش مجدد اسکن 

عملکرد پخش مجدد اسکن این امکان را می دهد که فرآیند اسکن قبلی دوباره پخش شود. با نمایش مجازی نوک اسکن و ناحیه اسکن، می توان نحوه اسکن آن را مشاهده کرد و می توان روش ها یا عادات اسکن کاربر را شناسایی و بهبود بخشید.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

Medit Link

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

Cloud Storage (بارگزاری فایل ها در درایو مجازی اینترنت)

امروزه تمام اطلاعات و فایل ها به سمت دیجیتال شدن پیش می روند، ذخیره سازی ابری در حال تبدیل شدن به یک امر عادی است. در این سیستم فایل اسکن شده به جای کامپیوتر، در اینترنت ذخیره می شود و در صورت امکان دسترسی به اینترنت، می توان از این فایل ها استفاده نمود. بنابراین همراه Medit Link یک بسته با امکان ذخیره سازی ابری ارائه می شود که فضای مورد نیاز برای تمام فایل های بیماران را فراهم می کند و ایمپرشن دیجیتال و اطلاعات درمانی بیماران را به صورت ایمن ذخیره نمود.

تمام اطلاعات ذخیره شده در Medit Link کاملا امن و محافظت شده می باشند.

 

ارتباط آسان و سریع با لابراتوار

ارتباط آسان و سریع بین کلینیک دندانپزشکی و لابراتوار دندانسازی بسیار مهم است. با استفاده از نرم افزار Medit Link، امکان ارتباط همزمان با لابراتوارجهت انتقال تمام فایل ها به لابراتوار به طور همزمان بعد از اسکن فراهم می شود که کمترین زمان را برای انتقال و ارتباط با لابراتوار نیاز است.

 

 نمای سه بعدی

بعد از تمام شدن مراحل اسکن، می توان نتیجه نهایی را به صورت سه بعدی با نرم افزار 3D Viewer ملاحظه کرد.

 

آمار و حساب مالی

نرم افزار Medit Link همچنین امکان بررسی عملکرد دیجیتالی را فراهم می کند. در نتیجه دیگر نیازی به مراجعه به فاکتورهای خدمات جهت بررسی میزان سوددهی نخواهد بود. می توان به سادگی هزینه ها، درآمد و سایر موارد مالی را با نرم افزار پروسه دیجیتالی بررسی نمود.

 

سیستم مدیریت پرداخت

با استفاده از این قابلیت، سیستم پرداخت، مدیریت و فاکتورزنی مکانیزه شده و تمام کارها به صورت اتوماتیک صورت خواهد گرفت.

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

medit scannersرفرنس :

مشخصات

 • Medit
 • کره جنوبی
 • 280 گرم
 • USB 3.0
 • 3D full color streaming capture
 • 266 میلی متر
 • 14*13 میلی متر
 • 19*15.2 میلی متر
 • 3D-in-motion video technology

منابع خاص

محصول جدیدکاتالوگ و فرم ها

محصولات مرتبط

نظر شما در مورد این محصول

نظر خود را بنویسید

اسکنر داخل دهانی Medit - i500

نظر خود را بنویسید

مطالب مرتبط در مرکز دانش