پودر استخوان Artoss - NanoBone

بایومتریال نانوبن ساخت آلمان محصولی فوق العاده می باشد که با هوشمندی ساخته شده است. ویژگی منحصر به فرد نانوبن در ساختار آن به چشم می خورد. وجود نانوکریستال های هیدروکسیل آپاتیت نانوبن شکلی شبیه به استخوان انسان را تداعی کرده و به کلاژن سازی کمک می کند.

جزئیات بیشتر

جدید

معرفی و بررسی

قابلیت مقایسه 5 محصول به طور همزمان

پودر استخوان های NanoBone از مواد سنتتیک موثر و ایمنی به منظور تحریک بازسازی استخوان ساخته شده اند. تاثیر مثبت نانوبن در طی ۵ سال توسط صد هزار بیمار در سراسر جهان تائید شده است. ساختار ویژه نانوبن باعث شکل‌گیری سریع استخوان می‌شود. پودر استخوان نانوبن از کریستال ها و دانه های ریز هیدروکسی آپاتیت (HA) در مقیاس نانو تشکیل شده است.
     

در محل جایگذاری، پروتئین های خونی سطح داخلی پودر استخوان را می پوشانند و بدن بایومتریال را می پذیرد. به علت وجود ساختار HA و شکل گیری ماتریکس ارگانیک بازسازی استخوان در زمانی کوتاه آغاز می گردد. استئوکلاست ها گرانول ها را بازجذب می کنند و در طی این فرآیند، نانوبن به طور کامل با استخوان جایگزین می‌گردد.

      

پودر استخوان نانوبن به صورت فعال در استئواینتگریشن نقش دارد. رمز موفقیت این محصول وجود ساختار نانو کریستال های هیدروکسی آپاتیت به عنوان اصلی ترین عنصر اتولوگ استخوان در ماتریکس پرمنفذ Silica می باشد. ماتریکس Silica شکل گیری کلاژن و استخوان را تحریک می کند.

ژل محلول تا دمای ۷۰۰ درجه سانتی گراد مورد پردازش قرار می گیرد. این فرآیند، باعث ایجاد منفذهایی به اندازه نانومتر تا میکرومتر می گردد.

          

مطالعات بالینی بر روی پودر استخوان نانوبن، وجود بستری پایدار برای ایمپلنت را پس از ۳ ماه بعد از بالا بردن کف سینوس (sinus floor elevation) نشان می دهد. در حالی که مواد دیگر مشابه دارای دوره ۱۲-۹ ماهه هستند. این موضوع نشان دهنده تاثیر فوق‌العاده نانوبن در کاهش دوره درمان است.

مطالعات ایمنوهیستولوژی در این زمینه وجود پروتئین های اساسی برای شکل گیری استخوان را در منطقه مورد نظر تائید کرده اند. نانوبن باعث تسریع بازسازی طبیعی استخوان می شود. جذب و تمایز استئوبلاست ها و استئوکلاست ها تائید کننده این ویژگی NanoBone ها می باشد.

     

NanoBone Granules

     

مواد گرفت نانوبن به صورت گرانول و بلاک عرضه می‌گردند.

  

NanoBone Granulate

گرانول‌های نانوبن اولین تکنولوژی نانوبن در سال ۲۰۰۵ می‌باشند. این گرانول ها در اندازه‌های ریز (۰/۶ الی ۲ میلی متر) و درشت (۱ الی ۲ میلی متر) تولید می‌شوند.
    

گرانول‌های نانوبن حتماً باید در تماس مستقیم با استخوان قرار گیرند. پس از مخلوط گرانول‌ها با خون، پروتئین‌های لازم برای شکل‌گیری استخوان فراهم می ­شوند و ساختار ویژه نانو باعث افزایش آنژیوژنز و شکل‌گیری سریع استخوان می ­گردد.

    
     

NanoBone Putty

 • استفاده سریع و آسان
 • عدم نیاز به مخلوط کردن
 • به طور مستقیم می ­تواند در منطقه مورد نظر قرار گیرد.
 • از مواد گرفت سنتتیک ساخته شده است و باعث انتقال بیماری نمی‌گردد.

                    NanoBone Putty   

موارد مصرف:

 • ایمپلنت
 • جراحی فک و صورت
 • جراحی دهان و دندان
 • پریودنتیکس

  

     

تهیه کننده: واحد نقد و بررسی و تحلیل دندال

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۰۸

تاریخ آخرین ویرایش: ۱۳۹۴/۰۹/۰۹

   

شرکتArtoss
کشورآلمان
سایز دانهریز | درشت
حجم پودر۰/۶ | ۱/۲ | ۲/۴ میلی لیتر
منشاءسنتتیک
تائیدیهISO

NanoBone Block

ویژگی ها و روش استفاده از بلاک نانوبن

کاتالوگ و مقاله (569.29k)

NanoBone information

اطلاعات مربوط به گرفت استخوانی سنتتیک نانوبن

کاتالوگ و مقاله (1.36M)

NanoBone Putty

راهنمای استفاده سریع از گرفت نانوبن

کاتالوگ و مقاله (2.39M)
امتیاز 
خدمات در ایران
میزان کیفیت
ارزش خرید در برابر قیمت
1394-05-15
سنتتیک

سنتتیک است و از نظر انتقال بیماری ایمن می باشد.

 • تعداد 4 نفر از 5 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
امتیاز 
خدمات در ایران
میزان کیفیت
ارزش خرید در برابر قیمت
1394-05-06
Putty NanoBone

Putty Nanobone estefadeyi besiar asan darad. dar ebteda az geranule estefade mikardam. ama aknoon estefade az putty ra tarjih midaham.

 • تعداد 6 نفر از 6 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

نظر خود را بنویسید

شما هم نظر خود را بنوسید!

پودر استخوان Artoss - NanoBone

پودر استخوان Artoss - NanoBone

بایومتریال نانوبن ساخت آلمان محصولی فوق العاده می باشد که با هوشمندی ساخته شده است. ویژگی منحصر به فرد نانوبن در ساختار آن به چشم می خورد. وجود نانوکریستال های هیدروکسیل آپاتیت نانوبن شکلی شبیه به استخوان انسان را تداعی کرده و به کلاژن سازی کمک می کند.

بدون نیاز به ثبت نام

1 سوال پاسخ داده شده است!

اگر سوال جدیدی در مورد این محصول دارید می توانید از طریق فرم زیر آنرا مطرح کنید!

*برای اطلاع از پاسخگویی به سوال
ارسال سوال
 • پرسش از طرف یک مهمان
  تاریخ 1398-07-28
  I was wondering how many grams found in each NanoBone vial? the cover of product says (0.6 ml). Could you please explain more about the volume of content? Thank you in advance پاسخ:
  Unfortunatly there is no information about the volume of content in gram but you can contact the Artoss company directly. Tel.: +493818069940 - email: info@artoss.com