میکروسکوپ Ekler - ELIO

  ناموجود 

خلاصه اطلاعات

     

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد میکروسکوپ ELIO و شرایط فروش آن لطفاً از  گزینه "ثبت سفارش" استفاده نمائید.

     

dandal
    
          
 
موجود شد، مرا مطلع کن.

 • ناموجود
 • Free

   آپشن خرید اقساطی: *ویژه سبد خرید های 50 میلیون تومان به بالا

روش پرداخت: اقساط 6 ماهه

نوع تسویه: 35٪ نقد + 6 چک یک ماهه

پیش پرداخت: ‎0 تومان (35.00%)

تعداد قسط: 6

ارزش افزوده: ‎0 تومان

مبلغ هر قسط: ‎0 تومان

مابه التفاوت قیمت نقدی و اقساطی ‎0 تومان

قیمت تمام شده کالا: ‎0 تومان

میکروسکوپ ELIO ساخت کمپانی Ekler فرانسه، وسیله ایی کاربردی همگام با دندانپزشکی دیجیتال می باشد و برای تمامی متخصصین دندانپزشکی از جمله متخصصین اندو، ترمیمی، پریو و حتی برای ساخت پروتزهای دندانی و کارهای روزمره دندانپزشکی قابل استفاده است.

       

      

با پیشرفت علم و ارائه راهکارهای جدید برای درمان، دقت و مهارت دندانپزشک نیز  باید افزایش یابد تا بتواند بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهد. همچنین بیشتر دندانپزشکان از  درد های مزمن گردن و کمر رنج می برند و این مشکل به دلیل مناسب نبودن حالت گردن و شانه ها در حین کار می باشد که این دردها می تواند موجب سردرد و مشکلات جدی تری نیز شود. یکی از  وسایل مناسب برای حل این مشکل استفاده از لوپ های چشمی و یا میکروسکوپ های دندانپزشکی نظیر میکروسکوپ ELIO است. در هنگام استفاده از این وسایل کمکی با ارائه تصویری بزرگتر و واضح، می توان بدن را به خصوص برای جراحی های طولانی مدت در وضعیت مناسبی قرار داد و اصول ارگونومیک را رعایت نمود.

         

ekler - elio microscope   

       

مزیت های میکروسکوپ Elio از دید دندال:

 • دوربین Full HD با توانایی زوم بسیار قوی و بالا (60X) نسبت به میکروسکوپ های دیگر
 • قابلیت نصب آن برروی انواع پایه های روشنایی و متحرک، سقف و یا دیوار
 • امکان تصویربرداری، ذخیره و به اشتراک گذاری تصاویر
 • عدم اشغال نمودن فضایی مضاعف و شلوغ نمودن محیط مطب
 • طراحی ارگونومیک
 • لنز  با قابلیت فوکوس خودکار (Autofocus)
 • فضای خالی کافی در اطراف دهان بیمار و امکان انجام کار
 • ارائه روشنایی مطلوب بواسطه چراغ های هالوژنی و LED
 • صرفه اقتصادی با توجه به کارایی و کیفیت خوب آن

      

ekler - elio microscope    

       

زوم 60X این میکروسکوپ امکان مشاهده و تشخیص تمامی جزئیات با وضوح عالی در دندان و بافت لثه را فراهم نموده و باعث ارتقای کیفیت و مزیت های دوربین Full HD آن شده است. همچنین از دیگر مزیت های آن قابلیت فوکوس خودکار لنز آن می باشد بطوری که دیگر لازم به تنظیم دستی فاصله کانونی، قطر روزنه و ... نیست و تنها کافیست شما برروی محدوده موردنظر خود فوکوس نمائید و ELIO مابقی کار را برای شما انجام می دهد.

   

چراغ LED این میکروسکوپ نور سفید رنگ طبیعی، بدون ایجاد سایه در منطقه موردنظر ارائه می دهد و حرارتی حدود 6300 الی 6500 کلوین ایجاد می کند که می توان بی صدا بودن، ارائه روشنایی عالی و عدم ایجاد گرما را از مزیت های دیگر این میکروسکوپ برشمرد.

      ekler - elio microscope

    

طراحی سر آن به نحوی است که امکان ضدعفونی و تمیز نمودن آن فراهم شده است و همچنین قابلیت چرخش آن حول سه محور مشاهده محدوده موردنظر را برای دندانپزشک آسان نموده است.

دسته میکروسکوپ ELIO متحرک می باشد و دندانپزشک می تواند آن را باتوجه به سلیقه خود قرار دهد.

      ekler - elio microscope

   

پدال وایرلس یکی دیگر از مزیت های این میکروسکوپ می باشد که دارای سه عملکرد مفید است:

۱. تنظیم میزان زوم
۲. معکوس نمودن تصویر (Effect mirror)
۳. ثابت نمودن تصویر (Freezing the image)

   

همانطور که در بالا اشاره شد یکی از ویژگی های مثبت میکروسکوپ ELIO قابلیت ثبت و ضبط تصاویر، ارائه جزئیات و طرح درمان به بیمار و در نتیجه ایجاد حس اعتماد و اطمینان بیشتری است. بیمار می تواند در صفحه نمایش تصویر را مشاهده کند و همزمان به سخنان و توصیه های شما گوش دهد.

   

ekler - elio microscope   

همچنین شما می توانید میکروسکوپ را بوسیله ویدئو کانورتر ELIO به کامپیوتر و یا Mac متصل کنید و به صورت زنده (Live) از طریق اینترنت تصاویر و مشاهدات خود را به اشتراک بگذارید و حتی با همکاران خود مکاتبه داشته باشید و یا تصویر ضبط شده را به سیستم های CAD/CAM منتقل نمائید.

   

البته تصاویر ذخیره شده با فرمتی است که شما می توانید آنها را ویرایش کنید مثلاً نوشته ایی به آنها اضافه کنید و یا صداگذاری نمائید و از آنها برای آموزش، مشاوره و یا به اشتراک گذاری تجربیات خود استفاده کنید.

   

ekler - elio microscope

می توان گفت میکروسکوپ ELIO حتی از دوربین های داخل دهانی کارایی بالاتری دارد و بدون درگیر نمودن دست ها می توان همزمان با مشاهده، کار خود را ادامه داد.

یکی دیگر از مزیت های این میکروسکوپ فضای خالی در اطراف دهان بیمار و امکان انجام کار است زیرا برای بدست آوردن تصویری واضح سر میکروسکوپ ELIO باید در فاصله ۵۰ الی ۷۰ سانتی متری قرار گیرد.

 

باتوجه به ویژگی های ذکر شده به نظر می رسد میکروسکوپ Ekler وسیله ایی کاربردی برای تمامی متخصصین دندانپزشکی و وسیله ایی مفید در مطب های دندانپزشکی، کلینیک های درمانی، مراکز آموزشی و دانشکده های دندانپزشکی می باشد. از طرفی دیگر کاربرد و کیفیت آن نیز توجیه کننده صرفه اقتصادی و سرمایه گذاری آن است.

     

منبع: وب سایت Ekler
           

قابلیت نصب برروی انواع پایه های روشنایی و پایه های متحرک دو آپشن های موجود در ایران است.

 

           

 رفرنس :

مشخصات

 • Ekler
 • فرانسه

منابع خاص

محصول جدیدکاتالوگ و فرم ها

نظر شما در مورد این محصول

نظر خود را بنویسید

میکروسکوپ Ekler - ELIO

نظر خود را بنویسید