روکش زیرکونیا؛ ترکیب زیبایی دندان های قدامی و استحکام دندان های خلفی!

زمان انتشار : 1397-04-06 08:00:44
گروه ها : اخبار دندانپزشکی Rss feed , اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

روکش زیرکونیا؛ ترکیب زیبایی دندان های قدامی و استحکام دندان های خلفی!

  

  

  

  

روکش های زیرکونیا (Zirconia Csrowns) نوع جدید روکش های بدون فلزی هستند که اخیراً بسیار مورد توجه و استقبال جامعه دندانپزشکی قرار گرفته است.  زیبایی و در عین حال عایق بودن در برابر حرارت، مهم‌ترین مزیت این روکش‌ها محسوب می شود و برای افرادی که حساسیت به روکش‌های فلزی دندان دارند، بهترین گزینه به شمار می آید.

  

مزایای روکش های زیرکونیا:

* درخشندگی بسیار بالا

* عدم آسیب به بافت لثه به دلیل غیرفلزی بودن

* کمک به دقت دندانپزشک به دلیل کالیبره بودن

* تنوع گسترده رنگ و تناسب پذیری با انواع دندان ها

* حداقل نیاز به تراش دندان و سایش دندان های مجاور

      

zirconia  

در ابتدای ورود این روکش ها به صنعت دندانپزشکی، عنوان هوشمندانه "فولاد سرامیکی" برایشان انتخاب شد، چرا که در مقایسه با پرسلن های فلدسپاتی (با قدرت خمش 70 الی 100 مگا پاسکال) و سرامیک فشرده (با قدرت خمش 400 مگا پاسکال)، قدرت این ماده جدید چیزی حدود 10 برابر بود! خیلی زود، استحکام بالای این مواد به مذاق دندانپزشکان و لابراتواری هایی که اغلب با بازسازی ترمیم های شکسته شده دست و پنجه نرم می کردند، بسیار خوش آمد. از طرفی، نسل بعدی روکش های زیرکونیا که به اسم زیرکونیای قدامی شناخته می شدند، با وجود گران بودن، بسیار درخشنده تر و زیباتر از محصولات مشابه بودند، اما مقاومت آنها حدود 600 مگا پاسکال (نصف میانگین مقاومت روکش های مشابه) بود و این موضوع، کاربران را با نگرانی روبرو می ساخت. کاربرانی راضی از ظاهر و زیبایی خیره کننده، اما ناراضی از استحکام!

بنابراین در گذشته ای نه چندان دور انتخاب روکش های زیرکونیا یک چالش بود. اما امروزه در عصری زندگی می کنیم که به لطف نسل های جدیدی همچون Vericore ZR Pro، استفاده از این نوع روکش ها دیگر چالش نیست چرا که با تلفیق هر دو مزیت زیبایی ظاهری و استحکام، توانسته به بهترین شکل ممکن عملکرد خود را به نمایش گذارد. با استفاده از روکش هایی با سطح استحکام فعلی، کاربر قادر خواهد بود که در عملیات ترمیم هر کجای دهان از دندان های قدامی گرفته تا خلفی، از قدرت خمش بالا (دو برابر زیرکونیای قدامی) لذت ببرد و کاملاً احساس راحتی کند.

  

Vericore ZR Pro  

تکامل مداوم مواد ترمیمی دندان ادامه دارد، آماده شوید تا از محصولات و فناوری های جدید این عرصه شگفت زده شوید و فریاد بکشید!

  

تهیه کننده: واحد تحریریه دندال

  

 

 

محصولات فروشگاه


 •      شید های موجود: A2 - Translucent بسته بندی: - بسته بندی بزرگ: دو عدد سرنگ 4.6 گرمی به همراه 15 عدد تیپ رگولار و 5 عدد تیپ اندو - بسته بندی کوچک: یک عدد سرنگ 4.6 گرمی به همراه 7 عدد تیپ رگولار و 3 عدد تیپ اندو       * ضمانت تاریخ مصرف فیلم راهنمای استفاده و کار با سمان رزینی دوال کیور G-CEM LINKACE          
  2 نظر
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •      * ضمانت تاریخ مصرف        محصولات 3M از تنها نماینده رسمی این برند در ایران تهیه شده و تفاوت قیمت ارائه شده در دندال با قیمت برخی وارد کنندگان متفرقه و یا قاچاق، به این دلیل است. فيلم کامپوزیت نانوهیبرید یونیورسال Filtek Z250 XT
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •    * ضمانت تاریخ مصرف       محصولات 3M از تنها نماینده رسمی این برند در ایران تهیه شده و تفاوت قیمت ارائه شده در دندال با قیمت برخی وارد کنندگان متفرقه و یا قاچاق، به این دلیل است.         فیلم آموزشی و نحوه استفاده از کامپوزیت Z350 XT  
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •    * ضمانت تاریخ مصرف        محصولات 3M از تنها نماینده رسمی این برند در ایران تهیه شده و تفاوت قیمت ارائه شده در دندال با قیمت برخی وارد کنندگان متفرقه و یا قاچاق، به این دلیل است.   
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •        مدل: با سیم  - بی سیملامپ: LEDطول موج: 405، 445 و 465 نانومتر                 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش گلنار نیکان دندان      فیلم آموزشی نحوه کار با لایت کیور VALO      
  17,750,000 تومان
  2 نظر
  ساخت آمریکا
  ثبت سفارش

 •         بدون سیملامپ: LEDطول موج: 440 الی 480 نانومتر       گارانتی و خدمات پس از فروش نیک نام طب آینده (بازرگانی شجاعی)
  ساخت دانمارک
  ثبت سفارش

 • راهنمای انتخاب فرز * برای مشاهده تصویر با رزولوشن بالاتر، لطفاً برروی تصویر کلیک نمائید.
  37,000 تومان
  تک عددی

 •      بسته بندی: 100 گرم شید: Ivory        * ضمانت تاریخ مصرف        
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •      بسته بندی: 100 گرم        * ضمانت تاریخ مصرف        
  نا موجود
  ثبت سفارش

 • تاریخ انقضا: 12-2018           بسته بندی: یک عدد بطری 5 میلی لیتری      * ضمانت تاریخ مصرف     
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •         بدون سیملامپ: LEDطول موج: 430 الی 470 نانومتر      12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش آزاد تجارت پارس       
  نا موجود
  ثبت سفارش

این مطلب را به اشتراک بگذارید