چرا به سنسور دیجیتالی در مطبتان نیاز دارید؟؟

زمان انتشار : 1397-03-22 20:45:10
گروه ها : اخبار دندانپزشکی Rss feed , اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

چرا به سنسور دیجیتالی در مطبتان نیاز دارید؟؟

  

  

  

  

از میان پیشرفت های صورت گرفته در حوزه های مختلف دندانپزشکی، بخش تصویربرداری با بهره از تکنولوژی های روزافزون خود به سرعت در حال حرکت است و امروزه در بهترین جایگاه خود قرار گرفته است. در این میان، تصاویر رادیوگرافی به دلیل اهمیت بسیار بالایی که در تشخیص های دندانپزشکی دارند، گوی سبقت را از بقیه گرفته و هر روز با رونمایی از تکنولوژی های جدیدتر، کاربران را شگفت زده می کند. هرچه کیفیت تصاویر رادیوگرافی بالاتر باشد، تشخیص های دقیق تر و سریع تری به ارمغان خواهد آمد و برای یک دندانپزشک، چه چیزی بهتر از یک تشخیص صحیح؟؟ اما بهترین راه برای داشتن تصاویری با کیفیت مطلوب در یک مطب دندانپزشکی چیست؟ اگر این سوال برای رأی گیری به اشتراک گذاشته شود، گزینه برنده فقط یک چیز می تواند باشد: سنسورهای دیجیتالی!

  

digital sensor    

اما چرا؟ این انتخاب بر چه اساسی صورت می گیرد؟

   

مزایای سنسورهای دیجیتالی:

* امکان تهیه تصاویر همراه با کیفیت بسیار زیاد

* دارا بودن استانداردهای مراقبتی

* تابش کمتر و امنیت بیشتر برای بیماران

* امکان نمایش تصاویر برای بیمار به صورت واضح و آگاهی او از پروسه درمان

* وقوع کمتر چالش ها و مشکلات مربوط به مواد شیمیایی روش های سنتی

همه تکنیک های مورد استفاده در سنسورهای دیجیتالی، مشابه رادیوگرافی بر پایه فیلم است. یکی از بخش های چالش برانگیز در استفاده از سنسورهای دیجیتال، کار با نرم افزار مربوط به آن است. اما هنگامی که به کار با نرم افزار تسلط پیدا کنید، بقیه مسیر شگفت انگیز و خارق العاده خواهد بود!

با این تفاسیر، چنانچه شما احساس کردید که به یک سنسور دیجیتالی در مطب نیاز دارید، در میان برندها و مدل های مختلف تحقیق نموده و با توجه به معیارهای خود، صحیح ترین انتخاب را کنید.

  

تهیه کننده: واحد تحریریه دندال

  

 

محصولات فروشگاه


 •      بسته به شرایط خرید و قیمت ارز، قیمت این محصول متغیر می باشد.           دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش کوشا فن پارس           فیلم معرفی و آموزش نحوه کار با اسکنر داخل دهانی 3Shape - Trios
  ساخت دانمارک
  ثبت سفارش

 •      12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش آپادانا تک
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •      12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش آپادانا تک
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •      فیلم معرفی و آموزش نحوه کار با اسکنر لابراتواری و نرم افزار 3shape - CAD  
  ساخت دانمارک
  ثبت سفارش

 •          مناسب برای تشخیص سرطان و ضایعات بافت نرم دهان کشور: آمریکا                                                                             فیلم آشنایی با اسکنر VELscope VX                برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اسکنر VELscope VX و شرایط فروش آن لطفاً از  گزینه "درخواست اطلاعات" استفاده نمائید.
  موجود
  درخواست اطلاعات

 •            برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لوپ چشمی Opt-on و شرایط فروش آن لطفاً از گزینه "ثبت سفارش" استفاده نمائید.             فیلم معرفی و آموزش نحوه استفاده از لوپ چشمی Opt-on
  ساخت آلمان
  ثبت سفارش

 •    تنوع: 6، 8 و 14 خانه ایی تعداد در بسته: 50
  8,000 تومان
  موجود

 •      12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش آریا پردیس درمان     این دستگاه با سنسور سایز 1 و بدون لب تاپ ارائه می گردد.
  ساخت آلمان
  ثبت سفارش

 •    اسکنر بدون لب تاپ ارائه می گردد و آپدیت نرم افزاری دستگاه به صورت کاملاً رایگان انجام می گیرد.        12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش آریا پردیس درمان        فیلم معرفی اسکنر داخل دهانی و قسمت CAD/CAM کمپانی Carestream
  ساخت آلمان
  ثبت سفارش

 •  12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش آبنوس نکوپرداز        
  4,905,000 تومان
  ساخت کره جنوبی
  ثبت سفارش

 •        12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش آبنوس نکوپرداز        
  ساخت کره جنوبی
  ثبت سفارش

 •      24 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش کلان طب     کلیپ دمو و معرفی سنسور رادیوگرافی دیجیتال SuniRay2    سنسور این دستگاه با دو سایز 1 و 2 و بدون لب تاپ ارائه می گردد.      
  19,700,000 تومان
  تحویل 45 روزه
  ثبت سفارش

 •    30000 لوکس      12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دوستکام      
  ساخت کره جنوبی
  ثبت سفارش

 •    30000 لوکس      12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دوستکام      
  ساخت کره جنوبی
  ثبت سفارش

 •      12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش آپادانا تک       فیلم معرفی سنسور رادیوگرافی پرتابل  X-Pod    این دستگاه با سنسور سایز 1 ارائه می گردد.
  نا موجود
  ثبت سفارش

 • رنگ موجود: Smoky White      12 ماه گارانتی تهران فوکا       
  640,000 تومان
  فقط آنلاین
  موجود

 •      12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش آرین درمان پژوه    این دستگاه با سنسور سایز 1.5 و بدون لب تاپ ارائه می گردد.
  25,500,000 تومان
  2 نظر
  ساخت کره جنوبی
  ثبت سفارش

 •       12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش آرین درمان پژوه
  34,300,000 تومان
  تحویل 3 ماهه
  ثبت سفارش

 • ساخت آمریکا
  ثبت سفارش

 • برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لوپ چشمی HRP و شرایط فروش آن لطفاً از گزینه "ثبت سفارش" استفاده نمائید.        5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش مدیسا طب درمان       فیلم راهنمای استفاده از لوپ Heine و نصب لایت برروی آن            باتوجه به نوسات نرخ ارز، قیمت درج شده برای این محصول  متغیر می باشد.
  ساخت آلمان
  ثبت سفارش

 • برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لوپ چشمی HR و شرایط فروش آن لطفاً از گزینه "ثبت سفارش" استفاده نمائید.        5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش مدیسا طب درمان       فیلم راهنمای استفاده از لوپ Heine و نصب لایت برروی آن            باتوجه به نوسات نرخ ارز، قیمت درج شده برای این محصول  متغیر می باشد.
  ساخت آلمان
  ثبت سفارش

 •      24 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش کلان طب    این دستگاه با سنسور سایز 2 و بدون لب تاپ ارائه می گردد.      
  15,500,000 تومان
  ساخت آمریکا
  ثبت سفارش

 • اسکنر Condor به همراه لب تاپ با مشخصات زیر و نرم افزار رایگان ارائه می گردد. MSI GT72S 6QF Laptop Condor Linux Operating System GeForce GTX 980 Intel i7        24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش کیان طب اطلس به همراه آپدیت و خدمات رایگان        فیلم معرفی و نحوه عملکرد اسکنر Condor
  تحویل 2 ماهه
  درخواست اطلاعات

این مطلب را به اشتراک بگذارید