محصولات برتر سال 2017 - VELscope VX - قسمت 5

زمان انتشار : 1396-08-29 08:00:23
گروه ها : اخبار دندانپزشکی Rss feed , اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

محصولات برتر سال 2017 - VELscope VX - قسمت 5

  

  

  

  

دستگاه تشخیص سرطان VELscope VX، یکی از محصولاتی است که بارها موفق به دریافت عنوان Best Of Class شده است و در سال 2017 همچنان در میان برندگان خوشنام این جایزه به چشم می خورد.

VELscope VX، نسل اخیر تکنولوژی VELscope که با مزایایی از جمله قابلیت حمل و تشخیص های دقیق و قیمت بسیار مناسب، بر رقبا پیشی گرفته است و نه فقط در تشخیص سرطان، بلکه سایر ضایعات و بیماری های دهانی از جمله ویروس ها، باکتری ها و عفونت های قارچی نیز عالی عمل می کند.

مکانیزم پیشرفته و مطابق با آخرین تغییرات تکنولوژی این دستگاه، می تواند با ارسال نور آبی رنگ و ایمن به درون دهان و تحریک بافت های طبیعی، مشاهده بافت های غیرطبیعی و ناهنجار را امکانپذیر سازد. این فرآیند از طریق آزاد شدن نوری با طول موج بلندتر مثل رنگ سبز محقق می شود.

  

veiscope

  

این تکنولوژی، تغییرات سلولی، ساختاری و یا سوخت و ساز بدن که اغلب نشان دهنده بروز اتفاق و فرآیندهای بیماری هستند، را آشکار می کند. سیستم VELscope VX دستگاهی قدرتمند برای مشاهده اختلالات مخاط است، از جمله:

۱. عفونت های ویروسی، قارچی و باکتریایی
۲. التهاب با علل مختلف (لکین پلان، آلرژی به آمالگام و ...)
۳. زگیل بافت سنگفرشی
۴. تومورهای غدد بزاقی
۵. تشخیص سرطان و مراحل اولیه آن
۶. دیگر بیماری های دهان

  

velscope

   

با در بر داشتن دو شاخص سرعت و دقت، در کنار سایر مزایا، VELscope امروزه به یکی از تجهیزات محبوب و مقرون به صرفه دندانپزشکان تبدیل شده که می تواند در تشخیص بیماری ها و ضایعات دهانی به شکلی مطلوب و عالی عمل نماید.

  

تهیه کننده: واحد نقد و بررسی و تحلیل دندال

ادامه دارد...

  

محصولات فروشگاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید