محصولات برتر سال 2017 - VELscope VX - قسمت 5

زمان انتشار : 1396-08-29 08:00:23
گروه ها : اخبار دندانپزشکی Rss feed , اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

محصولات برتر سال 2017 - VELscope VX - قسمت 5

  

  

  

  

دستگاه تشخیص سرطان VELscope VX، یکی از محصولاتی است که بارها موفق به دریافت عنوان Best Of Class شده است و در سال 2017 همچنان در میان برندگان خوشنام این جایزه به چشم می خورد.

VELscope VX، نسل اخیر تکنولوژی VELscope که با مزایایی از جمله قابلیت حمل و تشخیص های دقیق و قیمت بسیار مناسب، بر رقبا پیشی گرفته است و نه فقط در تشخیص سرطان، بلکه سایر ضایعات و بیماری های دهانی از جمله ویروس ها، باکتری ها و عفونت های قارچی نیز عالی عمل می کند.

مکانیزم پیشرفته و مطابق با آخرین تغییرات تکنولوژی این دستگاه، می تواند با ارسال نور آبی رنگ و ایمن به درون دهان و تحریک بافت های طبیعی، مشاهده بافت های غیرطبیعی و ناهنجار را امکانپذیر سازد. این فرآیند از طریق آزاد شدن نوری با طول موج بلندتر مثل رنگ سبز محقق می شود.

  

veiscope

  

این تکنولوژی، تغییرات سلولی، ساختاری و یا سوخت و ساز بدن که اغلب نشان دهنده بروز اتفاق و فرآیندهای بیماری هستند، را آشکار می کند. سیستم VELscope VX دستگاهی قدرتمند برای مشاهده اختلالات مخاط است، از جمله:

۱. عفونت های ویروسی، قارچی و باکتریایی
۲. التهاب با علل مختلف (لکین پلان، آلرژی به آمالگام و ...)
۳. زگیل بافت سنگفرشی
۴. تومورهای غدد بزاقی
۵. تشخیص سرطان و مراحل اولیه آن
۶. دیگر بیماری های دهان

  

velscope

   

با در بر داشتن دو شاخص سرعت و دقت، در کنار سایر مزایا، VELscope امروزه به یکی از تجهیزات محبوب و مقرون به صرفه دندانپزشکان تبدیل شده که می تواند در تشخیص بیماری ها و ضایعات دهانی به شکلی مطلوب و عالی عمل نماید.

  

تهیه کننده: واحد نقد و بررسی و تحلیل دندال

ادامه دارد...

  

محصولات فروشگاه


 • اپیک ۱۰ یک دستگاه ساخته شده در آمریکا با طراحی کوچک زیبا و مدرن است که قابلیت انجام عملیات جراحی بافت نرم، سفید کنندگی و درمان درد را دارد. می توان گفت جای خالی آن در دندانپزشکی ها خیلی احساس نمی شود اما حضور آن، راندمان و بازدهی را به مقدار زیادی افزایش داده و همچنین عملیات برای بیمار و پزشک راحت تر انجام می گیرد.
  1 نظر
  معرفی و بررسی
  درخواست اطلاعات

 • لیزر اربیوم WaterLase iplus جدیدترین خلاقیت شرکت بیولیز است. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی Er,Cr:YSGG قابلیت کار برروی بافت نرم و سخت را فراهم نموده. ابعاد آن نسبت به دیگر تجهیزات دندانپزشکی عموماً بزرگتر است و از یک صفحه نمایش بزرگ لمسی با قابلیت دخیره عملیات بهره می برد.
  معرفی و بررسی
  درخواست اطلاعات

 •    * ضمانت تاریخ مصرف        محصولات 3M از تنها نماینده رسمی این برند در ایران تهیه شده و تفاوت قیمت ارائه شده در دندال با قیمت برخی وارد کنندگان متفرقه و یا قاچاق، به این دلیل است.
  2 نظر
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •        * ضمانت تاریخ مصرف    
  1 نظر
  نا موجود
  ثبت سفارش

 • کمپانی QuickLase یکی از تولیدکنندگان مشهور و شناخته شده در بریتانیا و جهان در حیطه دستگاه های لیزر و بلیچینگ و تنها سازنده دستگاه های لیزر Dual در دنیا (در حال حاضر) می باشد. QuickLase با هدف جلب رضایت دندانپزشکان و بیماران از جدیدترین تکنولوژی های دنیا در دستگاه های مقرون به صرفه خود استفاده کرده و برای همه لبخندی خوش و سفید به ارمغان آورده است....
  معرفی و بررسی
  درخواست اطلاعات

 •       برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لوپ چشمی PeriOptix و شرایط فروش آن لطفاً از گزینه "ثبت سفارش" استفاده نمائید.           
  نا موجود
  ثبت سفارش

 • 8,650,000 تومان
  موجود
  ثبت سفارش

 • 5,900,000 تومان
  موجود
  ثبت سفارش

 • 6,150,000 تومان
  موجود
  ثبت سفارش

 • تحویل دو هفته
  ثبت سفارش

 •            برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لوپ چشمی Opt-on و شرایط فروش آن لطفاً از گزینه "ثبت سفارش" استفاده نمائید.            فیلم معرفی و آموزش نحوه استفاده از لوپ چشمی Opt-on
  موجود
  ثبت سفارش

 •         بسته بندی: 40 عدد وج الاستیک در دو رنگنوع: نرم و سخت     
  170,000 تومان
  40 عددی

 •     موجود در دو بسته بندی بزرگ و کوچک (گلد) شید YB-22       * ضمانت تاریخ مصرف     
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •      5 سال وارانتی ثبات رنگ دنا پویا و تعویض در صورت زنگ زدگی  
  236,748 تومان
  موجود

 •     برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد میکروسکوپ دندانپزشکی Flexion و شرایط فروش آن لطفاً از گزینه "ثبت سفارش" استفاده نمائید.     فیلم آموزشی و نحوه کار با میکروسکوپ دندانپزشکی CJ-Optik - Flexion
  موجود
  ثبت سفارش

 •        بسته بندی: مایع 25 گرمی            * ضمانت تاریخ مصرف           
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •      مشابه مدل Magna      برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد میکروسکوپ دندانپزشکی Prima DNT و شرایط فروش آن لطفاً از گزینه "ثبت سفارش" استفاده نمائید.       12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش فرین روشان طب (نماینده انحصاری فروش میکروسکوپ های دندانپزشکی لبومد آزماشناسان آراد)      فیلم معرفی میکروسکوپ دندانپزشکی Prima DNT
  موجود
  ثبت سفارش

 •         12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش پرتو درمان صمیمی          فیلم معرفی و کاربردهای مختلف لیزر دندانپزشکی LightWalker ATS  
  موجود
  ثبت سفارش

این مطلب را به اشتراک بگذارید