Brushlink، مسواکی که حرف می زند!!

زمان انتشار : 1396-08-22 08:00:15
گروه ها : اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

Brushlink، مسواکی که حرف می زند!!

  

  

   

  

تا چند دهه پیش، تصور اینکه اشیا بتوانند فکر کنند و یا سخن بگویند، خیالی بیش نبود. اما امروزه علم و تکنولوژی به حدی با سرعت در حال پیشروی هستند که مشاهده روبات های پلیس، خودروساز، گارسون و حتی جراح(!) نباید شگفت زده مان کند!

رسوخ تکنولوژی به عرصه بهداشتی،پزشکی و دندانپزشکی، یکی از رخدادهای انقلابی قرن اخیر است. در یکی از جدیدترین دستاوردهای این عرصه، Brushlink را می بینیم که با قابلیت های فوق العاده خود، انگشت به دهانمان می کند! این دستگاه کوچک، یک همراه جذاب و پیشرفته در هنگام مسواک زدن شماست. تصور کنید خمیر دندان را روی مسواک می زنید و آن را وارد دهان می کنید. از اینجا به بعد، همه چیز ساده و در عین حال هیجان انگیز است! تلفن همراهتان را جلوی چشم خود قرار می دهید تا دقیقاً به شما نشان دهد که چگونه و چقدر دقیق مسواک می زنید، درست مثل اینکه دندانپزشکی بالای سرتان ایستاده و نحوه شستشوی شما را نظارت  می کند!

  

brushlinl

  

Brushlink یک مسواک الکترونیکی گران قیمت و عجیب غریب نیست، بلکه دستگاهی کوچک است که روی هر نوع مسواکی نصب شده و توسط اپلیکیشن مخصوص خود، اطلاعات مربوط به مسواک زدن را روی صفحه موبایل نمایش می دهد. اطلاعاتی از قبیل تناوب و تکرار شستشو، مدت زمان لازم برای شستشوی کامل، زاویه صحیح مسواک با دندان و ... . در نهایت امتیازی را به نحوه مسواک زدن اختصاص و راهنمایی های لازم را ارائه می دهد. داده ها تا 3 ماه در گوشی کاربر ذخیره شده و می تواند به راحتی در اختیار دندانپزشک قرار گیرد.

  

brushlink

  

هدف اصلی سازندگان انگلیسی این دستگاه، کمک به دندانپزشکان برای دسترسی به اطلاعات بیشتر و دقیق تر سلامت دهان بیماران و همچنین تشویق افراد به بهتر مسواک زدن عنوان شده است.

با توجه به اینکه گزارش ها حاکی از روند رو به افول عادت مسواک زدن در میان مردم انگلستان است و بیش از 60 درصد افراد، نحوه صحیح مسواک زدن را از دندانپزشک خود دریافت نمی کنند، وجود این دستگاه کوچک که می تواند مسواک معمولی را به وسیله ای هوشمند تبدیل نماید، بسیار حیاتی بنظر می رسد و می تواند تا حد زیادی بیماری های لثه و پوسیدگی ها را کاهش دهد.

مزایای کلی Brushlink :

- مجهز به بلوتوث برای تسهیل انتقال اطلاعات

- مقاوم در برابر آب

- سادگی و سهولت استفاده

- قابل نصب روی هر نوع مسواک

- راهنمایی های دقیق و واقعی

   

  

محصولات فروشگاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید