تمیز کردن دندان ها و لثه ها، تنها در 10ثانیه با Ambrush!

زمان انتشار : 1397-02-12 14:28:33
گروه ها : اخبار دندانپزشکی Rss feed , اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

تمیز کردن دندان ها و لثه ها، تنها در 10ثانیه با Ambrush!

   

   

  

  

انسان ها برای اولین بار، در حدود 3000 سال قبل از میلاد، ابزارهایی به منظور تمیزکردن دندان هایشان ابداع نمودند و این ابزارها، در طی این مدت دستخوش تغییر و تحولات بسیاری شده است. امروزه انواع و اقسام مسواک ها را در رنگ ها و شکل های متنوعی در بازار می بینیم که با تدابیر سازندگان، تلاش می شود مردم به استفاده از آنها برای هرچه بیشتر تمیز شدن دندان ها ترغیب گردند. نوع الکتریکی مسواک ها در سال 1940 برای اولین بار در سوئیس ساخته شدند و به دلیل سهولت استفاده و همچنین جذابیت های خاص خود، جایگاه ویژه ای میان قشر مرفه جوامع پیدا کردند.

طبق توصیه کارشناسان حوزه بهداشت دهان و دندان، لازم است روزانه سه بار دندان ها با مسواک تمیز شوند. اما عموماً افراد علاقه ای به این کار ندارند و در بیشتر موارد، به یک مرتبه مسواک زدن در روز بسنده می کنند. آمارها نشان مي‌دهد تنها 27 درصد مردان و 31 درصد زنان به توصیه سه بار مسواک زدن عمل مي‌کنند و سایر افراد به دلیل نداشتن وقت و مشغله‌ های کاری از زیر اینکار شانه خالی می کنند.

اما مسواک نزدن یک سوی ماجراست و درست مسواک نزدن سوی دیگر...! بسیاری از افراد شیوه های صحیحی را برای شستشوی کامل دهان به کار نمی برند و نکته منفی اینجاست که خودشان از این موضوع بی خبرند! بدیهی است که نتیجه صحیح مسواک نزدن، ایجاد پلاک روی دندان ها، بدرنگ شدن و در نهایت پوسیدگی و خرابی های متعدد و دردسر ساز می باشد. از آنجایی که سایر ارگان های بدن نیز با بهداشت دهان و دندان در ارتباط هستند، مساله شکل پیچیده و حساسی به خود می گیرد. متخصصان این حوزه، با تولید محصولاتی همچون مسواک های برقی، نخ دندان، آدامس های ضدپوسیدگی، خمیردندان های فلوراید دار و .... تلاش نموده اند که از بروز عواقب حاصل از کوتاهی افراد جلوگیری به عمل آورند.

یکی از محصولات بسیار جالب و هیجان انگیز!، وسیله ای کوچک به نام Ambrush است که به تازگی وارد عرصه شده و توجه بسیاری از علاقمندان را به خود جلب نموده است. این دستگاه، با امکان شستشوی کامل و موثر دهان در تنها   10 ثانیه و به صورت کاملاً اتوماتیک، انقلاب بزرگی را خلق کرده و می تواند یک راه حل بسیار موفق برای شستشوی ضعیف دهان باشد.

   

Ambrush   

ردیف های چندگانه برس های نرم و آنتی باکتریال Ambrush، با زاویه 45 درجه در برابر خط لثه ها قرار می گیرد و بر خلاف مسواک های معمولی، امکان آسیب رسیدن به دندان ها و لثه ها، صفر است. طبق آزمایشات، محفظه انتهایی این وسیله کوچک به گونه ای طراحی شده که می تواند 99 درصد عوامل بیماری زای بین برس ها را شناسایی کرده و از بین ببرد و این درجه اطمینان، ارزش آن را ده ها برابر بالا می برد. قسمتی که در دهان قرار می گیرد، به طور مغناطیسی می تواند به محفظه وصل شود و همه افراد یک خانواده، با دارا بودن سری ها به طور اختصاصی، می توانند استفاده مشترکی از قسمت انتهایی دستگاه داشته باشند.

  

Ambrush

  

تهیه کننده: واحد تحریریه دندال

  

محصولات فروشگاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید