معرفی دستگاه Digit Power Dispenser محصول جدید دنسپلای سیرونا

زمان انتشار : 1397-02-17 10:48:36
گروه ها : اخبار دندانپزشکی Rss feed , اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

معرفی دستگاه Digit Power Dispenser محصول جدید دنسپلای سیرونا

 

 

 

 

محصول جدید کمپانی دنسپلای سیرونا، یک سیستم تحویل ایمپرشن متریال است که دقت و کنترل را به نوک انگشتان دندانپزشک اهدا می کند و گفته می شود که استفاده از این دستگاه یک روش بسیار جدید برای ارائه مواد با ویسکوزیته پایین است.

  

مزایا:

* کارایی

برخلاف سیستم های فعلی تحویل ایمپرشن با ویسکوزیته پایین، که بر پایه متریال هستند نه پروسه، پاور دیسپنسر با طراحی یک قلم منحصربفرد، فاصله میان دست و دندان را تا سه اینچ کوتاه می کند و این مزیت، دقت و کنترل دندانپزشک را بیشتر می کند. مزایای این دستگاه نسبت به روش های سنتی:

* 42 % وزن کمتر

* 84 % فشار وارده کمتر به دست کاربر

* 64 % کاهش حرکت مچ دست

* 63 % نزدیکتر به پرپ دندان جهت کنترل بهتر وضعیت

  

* راه حل مشکلات

این سیستم تحویل دقیق برای محصولات Aquasil Ultra همراه با مواد ویسکوزیته پایین طراحی شده است. این دستگاه قرار است که با چالش اصلی موجود در طول پروسه نهائی ایمپرشن مقابله کند. دسترسی، دید، دقت، کنترل، پیش بینی پذیری، سازگاری و جلوگیری از اتلاف مواد، دستاوردهای ارزشمندی هستند که دنسپلای سیرونا با ابداع جدید خود به کاربران پیشکش کرده است.

  

digit Power Dispenser  

* سهولت استفاده

این دستگاه با تجهیز به کارتریج های یکبار مصرف، فرایند دفع مواد زائد را ساده تر می کند و کنترل دو سرعت مختلف را در اختیار نوک انگشتان متخصص قرار می دهد.

  

* ارگونومی قابل توجه

یکی از مشکلاتی که کاربران این گونه محصولات با سایر گزینه های موجود در بازار دارند، وزن زیاد و سنگینی آنهاست که همین موضوع باعث ایجاد فشارهای فیزیکی بر دست و سایر اندام های درگیر می شود. اما دیسپنسر با قلم منحصربفرد و سبک وزن، به کاربر اجازه می دهد که در یک شرایط ارگونومی مناسب،  بدون دغدغه سنگینی و فارغ از خستگی های فیزیکی، تمرکز خود را بر کار قرار دهند و تحویل دقیق و عالی داشته باشند.

   

تهیه کننده: واحد تحریریه دندال

   

محصولات فروشگاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید