#_تازه های دندانپزشکی

استفاده از هوش مصنوعی برای ارائه خدمات دندانپزشکی

منتشر شده : Modified :1401-09-12 - گروها : مجله تخصصی دندانپزشکی

هوش مصنوعی

شرکت Pearl با ارائه راه حل های هوش مصنوعی در دندانپزشکی، کارایی، دقت، شفافیت و مراقبت از بیمار را در خدمات دندانپزشکی ارتقا می دهد. و همچنین کلینیک dntl bar که در سال 2019 در نیویورک تأسیس شد، تجربه دندانپزشکی مبتنی بر فناوری را به بیماران ارائه داده و بر راحتی و مهمان نوازی تأکید می کند.
این شرکت و کلینیک، شراکت خود را با هدف ارائه راهکارهای هوش مصنوعی در کلینیک های dntl bar در سراسر شهر نیویورک، اعلام کرده‌اند.
این مشارکت، دفاتر dntl bar را قادر می‌سازد تا به بالاترین سطح عملکرد بالینی دست یابند و در عین حال تجربه بیمار را با مراقبت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی ارتقا دهند. و به تشخیص انواع بیماری‌ها و سایر شرایط دندانی کمک کنند.
dntl bar با استفاده از این رویکرد جدید، راحتی و آسایش بیمار را بدون قربانی کردن مراقبت های بالینی با کیفیت بالا، در اولویت قرار می دهد، خدمات دندانپزشکی در دسترس را برای همه امکان پذیر می کند و چندین گزینه طرح پرداخت بدون بهره را ارائه می دهد.
به گفته دکتر Ben Chami، یکی از بنیانگذاران و رئیس دندانپزشکی bar dntl، بیماران خدمات تشخیصی و درمانی با کیفیتی را تجربه خواهند کرد که اولین قدم آن همکاری آن ها با شرکت Pearl و ارائه پلتفرم هوش مصنوعی مورد تایید FDA می باشد.

تاریخ انتشار: September 13, 2022

محصولات مرتبط

پست های مرتبط

اشتراک پست