عمومی دندانپزشکی

چرا خرید آنلاین؟ چرا دندال؟

منتشر شده : - گروها : مجله تخصصی دندانپزشکی

خرید آنلاین؟

خرید آنلاین نوعی تجارت الکترونیکی است که به مصرف کنندگان اجازه می دهد مستقیماً از طریق اینترنت از طریق یک مرورگر وب یا یک اپلیکیشن، کالا یا خدمات را از فروشنده خریداری کنند. مصرف کنندگان با مراجعه مستقیم به وب سایت فروشگاه یا جستجوی بین فروشندگان با استفاده از موتور جستجوی خرید، کالای مورد علاقه خود را پیدا می کنند که موجودی و قیمت هر محصول را در فروشگاه الکترونیکی مختلف نشان می دهد. از سال 2020، مشتریان می توانند با استفاده از طیف وسیعی از رایانه ها و دستگاه های مختلف، از جمله کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و تلفن های هوشمند، خرید آنلاین انجام دهند.

مزایای خرید آنلاین؟ خرید از دندال؟

1- صرفه جویی در وقت

خرید آنلاین یک راه حل ایده آل برای صرفه جویی در زمان خرید و بدون هیچ محدودیت مکانی و البته یک راه حل عالی برای رعایت پروتکل های کرونایی باتوجه به شرایط حاضر می باشد، که البته دندال نیز باتوجه به قابلیت ها و گروه بندی های خود این امر را برای شما دندانپزشکان عزیز آسان نموده است.

2- عدم وجود محدودیت زمانی

در خرید آنلاین هیچ محدودیت زمانی برای ثبت سفارشتان وجود ندارد و می توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت نمائید.

3- تنوع کالا و برند

در دندال برند و کالاهای متنوعی برای تمامی گروه های تخصصی دندانپزشکی عرضه شده است که شما می توانید بدون هیچ محدودیتی اقدام به انتخاب و خرید نمائید.

4- امکان مقایسه و بررسی

دندال با ارائه اطلاعات و دیدگاه بی طرفانه، این امکان را میدهد تا به راحتی محصولات موردنظر خود را بررسی و مقایسه نموده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

5- امکان دریافت مشاوره و پشتیبانی آنلاین و رایگان

علاوه بر ارائه مشاوره آنلاین و رایگان برای انتخاب کالای مورد نظر و مناسب، ارتباط دندانپزشک و دندال پس از خرید قطع نمی گردد و کارشناسان دندال در تمامی مراحل، بویژه پس از خرید، همراه و پاسخگوی شما دندانپزشکان گرامی هستند.

6- خرید از دندال = خرید بدون ریسک

اعتبار، شان و آبروی مشتریان دندال از مهمترین ارکان ماست.

بدین منظور دندال تنها با واردکنندگان و تولیدکنندگان رسمی و اصلی و مورد تائید وزارت بهداشت همکاری و تنها کالاهای غیر قاچاق و با اصالت را ارائه می نماید. همچنین لازم به ذکر است، دندال تعویض و عودت کالا و البته بازگشت وجه را در سه روز کاری برای شما عزیزان تضمین می نماید.

7- چرا به دندال اعتماد کنیم؟

دارنده سه نماد مهم در عرصه کسب و کارهای آنلاین:

- نماد اعتماد اصالت، بهترین راه برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت معتبر از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

- نماد و نشانه ملی ثبت (رسانه های دیجیتالی)، تنها به وب سایت‌هایی ارائه می شود که هویت حقوقی آن‌ها را بتواند تائید و مجوزهای قانونی را اعطا نماید.

- نماد اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی، تنها مرجع رسمی اعطای مجوز کسب و کارهای اینترنتی و نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی.

8- سایر

- روش های پرداخت آسان و متنوع

- ارائه تخفیف ها و جشنواره های دوره ای

- امتیازگیری با هر خرید و امکان استفاده از آن به صورت تومانی در خریدهای بعدی

اشتراک پست