دندال به عنوان مرجع کالاهای پزشکی و دندانپزشکی نه تنها امکان خرید اینترنتی از میان هزاران کالای اصل و باکیفیت را در کم‌ترین زمان ممکن فراهم کرده بلکه به پاس قدردانی از اعتماد مشتریان، امکان دعوت از دوستان را در نظر گرفته است. در ادامه هر آنچه باید در این مورد بدانید را با هم مرور می‌کنیم.

  

دعوت از دوستان چگونه است؟

دندال را به دوستانتان معرفی کنید تا در ازای خرید مدعوین، درصدی از سود خرید را به عنوان سفیر به دست آورید و در خریدهای بعدی به صورت بن یا کد تخفیف از آن استفاده کنید.

  

قوانین و مقررات

برای استفاده از مزایا سفیر شدن در دندال، توجه به نکات زیر الزامی است:

  1. برای پیوستن به جمع سفیرهای دندال و استفاده از مزایا آن باید از وب‌سایت دندال حداقل یک خرید انجام دهید. در این صورت در خرید بعدی به عنوان سفیر شناخته می‌شوید و می‌توانید از سود مدعوین خود استفاده کنید.
  2. میزان سود سفیر ثابت و معادل %1 مبلغ خرید مدعوین است. برای بررسی دقیق‌تر امتیاز خود می‌توانید گزینه حساب سفیر را در حساب کاربری‌تان انتخاب و از طریق تب سود سفیر همه اطلاعات مورد نیاز را مشاهده کنید.
  3. مدعوین پس از عضویت در سایت توسط کارشناسان ما احراز هویت می‌شوند.
  4. به مدعوین در اولین خرید یک کارت تخفیف %5 اهدا می‌شود. امتیاز دعوت‌کنندگان از خرید بعدی به صورت مستمر فعال می‌شود و می‌توانند از سود آن استفاده کنند.
  5. امتیاز به صورت مجازی است؛ بنابراین می‌توانید از امتیاز خود به صورت کارت هدیه یا کد تخفیف استفاده کنید و امکان تبدیل کردن آن به وجه نقد وجود ندارد.
  6. اعتبار امتیازات در پایان هر سال شمسی سوخت شده و می بایست قبل از آخرین روز سال امتیازات خود را تبدیل نمائید.