online Consultation

شما با کمک دندال می توانید از دو نوع مشاوره بهره مند شوید:

     

۱. مشاوره خرید برای کاربران جدید

اگر برای اولین بار هست که می خواهید از دندال خرید نمائید، این حق شماست که از تمامی مراحل انتخاب محصول و خرید باخبر باشید و برای رسیدن به این هدف فقط کافیست در ساعات اداری با شماره تلفن 02175203000 داخلی 3 و در ساعات غیراداری داخلی 1 تماس گرفته تا کارشناسان دندال شما را راهنمایی نمایند.

کارشناسان دندال با هدف آزاد سازی اطلاعات در زمینه انتخاب محصول آماده مشاوره به شما می باشند.

       
     

۲. مشاوره تخصصی برای مشتریان دندال

مشتریان دندال در هر ساعت از شبانه روز می توانند با کارشناسان دندال ارتباط برقرار نموده و در مورد محصولاتی که خرید نموده اند، مشاوره اخذ نمایند و یا حتی در مواقع اضطراری به واسطه کارشناسان با گروه دندانپزشکان دندال ارتباط برقرار نمایند.
    

به عنوان مثال:

اگر شما در زمان جراحی به مشکلی برخوردید می توانید به صورت کاملاً رایگان با پشتیبانی 24 ساعته دندال تماس بگیرید و از طریق کارشناسان با گروه دندانپزشکان ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را حل نمائید.

یا

برای کارهای ترمیمی به دنبال کامپوزیت مناسب و یا رنگ خاصی می باشید، فقط کافیست با پشتیبانی 24 ساعته و یا در ساعت اداری با واحد آموزش دندال ارتباط برقرار کرده تا شما را راهنمایی نمائیم.

   شماره پشتیبانی جهت دسترسی به گروه دندانپزشکان دندال 02175203000 داخلی 2 در ساعات اداری یا در ساعات غیر اداری داخلی شماره 1