کمپین خیریه دندال چیست؟

 

✅ این کمپین بصورت اختصاصی از ابتدای آبان آغاز به کار نموده و بصورت یک فعالیت دائمی، با شناسایی متقاضیان خاص، در راستای کمک به هزینه های درمان این گروه ها اقدام می کند.

 

کمپین خیریه دندال در اولین دوره، کمک هزینه چه کسانی را پوشش خواهد داد؟

 

✅ در اولین دوره، پس از جمع آوری کمک هزینه ها، مبالغ نهایی به جراحی کودکان مبتلا به شکاف کام و لب اختصاص خواهد گرفت.

 

 اطلاع از نحوه اهدای این کمک هزینه ها به چه صورت امکانپذیر خواهد بود؟

 

✅ پس از اهدای مبالغ به کودکان نامبرده، مشخصات غیرهویتی آنها به صورت عمومی اعلام شده و همچنین امکان دسترسی به اطلاعاتی از قبیل مکان و زمان دقیق جراحی، اطلاعات غیرمحرمانه پرونده و جمع هزینه های جراحی، برای شرکت کنندگان در کمپین وجود دارد.

 

 آیا مبالغ پرداختی عینا به بیماران پرداخت خواهد شد؟

 

✅ بله، مبالغ اهدایی یا عینا به حساب بیمارستان واریز می گردد و یا طبق پروسه های درمانی، صورت خواهد گرفت و دندال نسبت به ضبط و ثبت دقیق اطلاعات متعهد است.

 

 دندال چگونه بیماران را شناسایی می کند؟

 

✅ با توجه به ارتباط نزدیک دندال با سازمان های مردم نهاد (NGO ها) و همچنین همکاری مشترک جمعی از جراحان فک و صورت کشور، بیماران دارای شرایط خاص، در دانشکده های دندانپزشکی و بیمارستان ها و مراکز دولتی شناسایی می شوند.

 

 چگونه می توان در این کمپین شرکت کرد؟

 

✅ دندانپزشکانی که تمایل به مشارکت در این کمپین را دارند، کافیست در صفحه پرداخت نهایی وب سایت دندال، گزینه کمک به کمپین را فعال نموده تا مبلغ 10.000 هزار تومان به عنوان کمک به کمپین، به مبلغ فاکتور آنها اضافه گردد و صندوق کمپین شارژ شود.

  

اولین بیماری که در این کمپین درمان شد: