دستگاه واکواسونیک - CosmoBiomediCare

  ناموجود 

خلاصه اطلاعات

   

کمپانی CosmoBiomediCare هیچ واردکننده رسمی ایی در ایران ندارد و دندال معرفی این محصول را تنها به منظور ارتقای آگاهی جامعه دندانپزشکی با تکنولوژی های جدید ارائه داده است.

قیمت این محصول          حدود 15 هزار دلار

 
موجود شد، مرا مطلع کن.

  • ناموجود
  • Free

   آپشن خرید اقساطی: *ویژه سبد خرید های 50 میلیون تومان به بالا

روش پرداخت: اقساط 6 ماهه

نوع تسویه: 35٪ نقد + 6 چک یک ماهه

پیش پرداخت: ‎0 تومان (35.00%)

تعداد قسط: 6

ارزش افزوده: ‎0 تومان

مبلغ هر قسط: ‎0 تومان

مابه التفاوت قیمت نقدی و اقساطی ‎0 تومان

قیمت تمام شده کالا: ‎0 تومان

تهیه اتو گرفت (TOP = Tooth Osteo Plant) از دندان کشیده شده
          

در حیطه ایمپلنتولوژی و جراحی دهان، فک و صورت استفاده از گرفت های استخوانی برای ترمیم نقایص استخوان فک، آلوئولار و .... امری اجتناب ناپذیر می باشد و رفته رفته با بالا رفتن سطح دانش و آگاهی افراد، علاوه بر دندانپزشکان، بیماران به نوع گرفتی که برای درمان استفاده می شود، اهمیت می دهند.

      

انواع گرفت:

۱. آلو گرفت: از استخوان جسد یا اعضای بدن قطع شده انسان تهیه می شود.
۲. زنو گرفت: از گونه غیرانسانی مثل گاو، اسب و خوک تحت پروسه دمایی بالا به منظور عدم آلودگی و بیماری زایی تهیه می شود.
۳. سنتتیک گرفت: بطور صنعتی و شیمیایی تهیه می شوند.
۴. اتو گرفت: از استخوان مناطق مختلف بدن خود فرد از جمله لگن، درشت نی زانو، مفصل ران و ... تهیه می شود.

      

از آنجایی که دو مورد آلو و زنو گرفت، سلول های استخوانی زنده نیستند، توانایی استخوان سازی را به خودی خود ندارند و تنها به عنوان بستری برای رشد استخوان استفاده می شوند و قاعدتاً مدت زمان ترمیم طولانی می باشد. اما اتو گرفت، علاوه بر سلول های استخوانی زنده، دارای پروتئین ها و فاکتورهای تشدید کننده استئوکانداکشن و استئواینداکشن (استخوان سازی) هستند و باعث کاهش مدت زمان ترمیم می گردند. همچنین از دیگر مزایای استفاده از اتو گرفت می توان به کاهش احتمال پس زدن توسط بدن و واکنش های التهابی و ژنتیکی اشاره نمود.

   

VacuaSonic اولین دستگاه وکیوم اولتراسونیک در جهان است که قادر است دندان کشیده شده در مطب را بطور همزمان به گرفت تبدیل کند و بررسی های مختلف کارایی و ایمنی آن را تائید کرده اند. این دستگاه با استفاده از عمل وکیوم کردن و امواج اولتراسونیک قادر است دندان فرد را در مطب (بدون نیاز به تجهیزات بیمارستانی و دیگر تجهیزات) در مدت زمانی بسیار کوتاه به گرفت استخوانی (۳۰ دقیقه برای تبدیل آن به پودر استخوان و ۲ ساعت برای تهیه بلاک استخوانی) تبدیل کند. این پروسه به نحوی است که همزمان با دمینرالیزاسیون عالی دندان، مواد ارگانیک و پروتئین های مفید آن را حفظ می کند و توسط اشعه گاما عمل استریلزاسیون انجام می گیرد.
  

vacuasonic   

در تکنولوژی های قدیمی برای تهیه گرفت استخوانی از دندان کشیده شده مدت زمانی در حدود ۱۰ روز لازم بوده است، بطوری که تنها برای دمینرالیزاسیون ۴ روز زمان لازم بوده و فرد پس از طی این زمان و پروسه می تواند عمل کاشت ایمپلنت را انجام دهد. اما با استفاده از دستگاه VacuaSonic فرد می تواند در یک روز و در طی مدت زمانی بسیار کوتاه دندان خود را کشیده و با استفاده از گرفت تهیه شده از دندان خود، عمل گرفتینگ و کاشت ایمپلنت را انجام دهد. مزیت دیگر این دستگاه مقرون به صرفه بودن آن می باشد، بطوری که می توان از یک دندان پری مولار، نیم سی سی پودر استخوان و از یک دندان مولار، یک سی سی پودر استخوان تهیه نمود.
    

دستگاه VacuaSonic دارای گواهینامه NET - New Excellent Technology از وزاتخانه سلامت و رفاه (Ministry of Health and Welfare) می باشد و از سوی وزارتخانه Future Creation and Science به عنوان تکنولوژی برتر و کاربردی انتخاب شده است.
   

vacuasonic

    

   

تهیه کننده: واحد نقد و بررسی و تحلیل دندال

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۲۵

    رفرنس :

مشخصات

  • کره جنوبی

منابع خاص

محصول جدیدنظر شما در مورد این محصول

1398-06-28

Price

Good day sir indeed to know the price and can it possible to send by FedEx to baghdad

نظر خود را بنویسید

دستگاه واکواسونیک - CosmoBiomediCare

نظر خود را بنویسید