ماموگرام آنالوگ Planmed - Planmed Sophie Classic S

- ماموگرام آنالوگ
- ساخت فنلاند
- امکان نمونه برداری Stereotactic 
- دارای قابلیت ماموگرافی دیجیتال

      

  24 ماه گارانتی خدمات پس از فروش

جزئیات بیشتر

جدید

تحویل 5 ماهه

قابلیت مقایسه 5 محصول به طور همزمان

نرخ گذاری این کالا توسط تامین کننده زیر انجام شده است:

شناسه77

Planmed

 

Planmed  در سال 1987 به منظور تولید و توسعه تجهیزات تصویر برداری و اکسسوری های ماموگرافی و تصویربرداری ارتوپدی فعالیت خود را آغاز کرد. محصولات ماموگرافی Planmed شامل یونیت های آنالوگ و دیجیتال ، توموسنتز دیجیتال پستان و وسیله بیوپسی برای تشخیص زودهنگام سرطان پستان است.

 

Planmed Sophie Classic S Analog Mammogram Machine

 

معرفی دستگاه ماموگرافی آنالوگ Planmed Sophie Classic S

 

Planmed Sophie Classic S یک سیستم ماموگرافی آنالوگ است که جمع و جور و قابل ارتقاء می باشد و بر اساس نیاز می تواند گسترش پیدا کند.

 

Planmed Sophie Classic S Mammogram Machine

 

انتخابی مقرون به صرفه برای غربالگری و تشخیص

 

یونیت Planmed Sophie Classic S یک انتخاب مناسب برای انجام بررسی های ماموگرافی پستان است. تکنولوژی بالا و عملکرد عالی و بدون اختلال، کار با این دستگاه را به صورت مؤثر در کلینیک های کوچک و مراکز شلوغ ممکن می سازد. ماموگرام های تشخیصی دارای قابلیت آپگرید کردن یونیت توسط magnification platform و دستگاه نمونه برداریstereotactic  است.

 

عملکرد عالی در ماموگرافی آنالوگ

 

چرخش iso-centric و موتوریزه شده C-arm یک نوآوری قابل توجه است که به طور گسترده در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد. چرخش  با کاهش فشار در بازوها و گردن رادیوگرافر، کار آن را آسان می کند. ویژگی های خودکار، مانند کنترل خودکار قرار گرفتن در معرض و انتخاب خودکار کولیماتور ، پارامترهای صحیحی را برای تصویربرداری ایمن کرده و به جلوگیری از بازپرداخت اضافی کمک می کند.

 

Planmed Sophie Classic S Mammogram Machine

 

گزینه ای برای انجام بررسی های تشخیصی

 

پلت فرم بزرگنمایی انتخابی فاکتور بزرگنمایی 1.6 و 1.8 را ارائه می دهد.

 

بهینه شده برای ماموگرافی CR

 

Planmed Sophie Classic S برای ماموگرافی دیجیتال با استفاده از پلیت های CR می تواند استفاده شود.

 

Planmed Sophie Classic S Mammogram Machine

 

 

Planmed Sophie Classic ، یکی از بهترین ماموگرام های آنالوگ است که کارکردهای متنوعی را ارائه می دهد. Auto-Load Bucky و چرخش isocentric C-arm ، یک ارگونومیک استثنائی برای Planmed Sophie Classic فراهم می کند و تصویربرداری سریع تر انجام می شود.

طراحی  compression paddle به گونه ای است که کیفیت تصویر بهینه می کند و انجام پروسه فشار به  آسانی صورت می گیرد که احتمال تشخیص ضایعه را افزایش می دهد. سیستم موقعیت یابی پستان Max View ، میزان بافت پستان عکس برداری را افزایش می دهد.

 

Planmed Sophie Classic S Mammogram Machine

 

Planmd Sophie Classic   به راحتی با چندین اکسسوری ، مانند کیت های بزرگنمایی و Stereotactic  آپگرید می شود. همچنین یونیت های سیال با battery back-up  موجود می باشد. جعبه انتخابی CR interface  ایجاد ارتباط با سیستم رادیوگرافی محاسبه شده را بهبود می بخشد.

 Planmed Sophie Classic S  با عملکردهای کم تر، برای مشتریابی با بودجه محدود عرضه می شود.

 

Planmed Sophie Classic S Mammogram Machine

 

اتوماسیون به منظور افزایش سرعت پروسه بررسی ها و راحتی بیمار صورت گرفته است. سبکی Auto-Load Bucky،  ارگونومیک بهینه ، بارگذاری و باراندازی کاست بدون نیاز به تلاش را ممکن می سازد. هنگام قرار دادن ، کاست به طور خودکار حس می شود، به آرامی پذیرفته می شود و دقیقا با میدان همسو می شود. بعد از قرار دادن در معرض، کاست به راحتی با لمس یک دکمه خارج می شود و یا می تواند برنامه ریزی شود که به طور خودکار از یک طرف Bucky خارج شود. شبکه ویژه همراه با مکانیزم خاص، کنتراست بالا و رزولوشن بهبود یافته را ارائه می دهد.

 

Planmed Sophie Classic S Mammogram Machine

 

با توجه به طراحی مدولار ، Planmed Sophie  Classic پلت فرم انعطاف پذیر برای سیستم های فشرده سازی پیشرفته تر را فراهم می کند. طراحی فشرده سازی در هنگام تماس با بافت پستان سرعت پدل را کاهش می دهد و فشرده سازی ثابت و حتی کم درد را برای بیمار ایجاد می کند. پدل های vacuum-formed، ساخته شده از مواد انعطاف پذیر ، کاملاً مطابق با آناتومی پستان است. این طراحی ضمن ارائه فشرده سازی راحت تر ، به ارائه کیفیت تصویر بهتر کمک می کند.

 سیستم فشرده سازی اختیاری و منحصر به فرد Twincomp ، برای سینه های کوچک یا بزرگ مناسب است. طراحی فشرده سازی Twincomp به نمای جابجایی ایمپلنت کمک می کند و از نظر بالینی ثابت می شود که از بافت دیواره قفسه سینه بیشتر تصویربرداری می شود. زاویه پدل، فضای بیشتری برای دست فراهم می کند تا موقعیت راحت تری برای پستان فراهم شود. 

 

Planmed Sophie Classic S

 

Planmed Sophie Classic S

 

سیستم موقعیت یابی پستان MaxView عملکرد را به حداکثر می رساند و دید را بهبود می بخشد. استفاده از سیستم MaxView  در مقایسه با یونیت های  ماموگرافی که از سیستم های فشار قدیمی استفاده می کنند، امکان مشاهده بیشتر بافت پستان وجود دارد.

 

با تصویر برداری از بافت بیشتر پستان ، احتمال تشخیص زودرس ضایعات افزایش می یابد و خطر عدم تشخیص سرطان کاهش می یابد. کار با سیستم موقعیت یابی پستان MaxView آسان است و می توان از آن در تمام نماهای استاندارد استفاده کرد. MaxView از ورقه های بهداشتی ، عبوردهنده اشعه ایکس و متحرک در بالا و پایین سینه فشرده شده، استفاده می کند. این ورقه ها به راحتی و به سرعت در قسمت بالایی و پایینی  ماژول کششی Max View  قرار می گیرد.

در هنگام فشرده سازی ، کشش ملایم با کنترل پا اعمال می شود. هنگامی که به  کنترل پا فشار وارد می شود، ورقه های MaxView پستان را به قسمت تصویربرداری می کشانند. ورقه های MaxView بالا و پایین می توانند به طور مستقل به موقعیت های مختلف حرکت کنند تا به موقعیت پستان کمک بیشتری کند. پس از قرار گرفتن در معرض ، فشار به طور خودکار کم می شوند و ورقه ها به موقعیت اولیه برمی گردند.

 

ماموگرام آنالوگ Planmed Sophie Classic S

 

به حداکثر رساندن مقدار بافت پستان تصویربرداری شده روی فیلم با سیستمهای فشرده سازی استاندارد دشوار است ، زیرا پشت پستان غالباً از قسمت تصویربرداری خارج می شود. از آنجا که این ضخیم ترین قسمت پستان است ، از دست دادن حتی چند میلی متر بافت به معنای آن است که حجم قابل توجهی از بافت پستان به تصویر کشیده نمی شود که ممکن است منجر به عدم تشخیص سرطان شود. یونیت ماموگرافی Planmed Sophie Classic با MaxView این مشکل  را با کمک تکنسین در هنگام موقعیت یابی و فشرده کردن پستان حل می کند.

 

ماموگرام آنالوگ Planmed Sophie Classic S

 

با توجه به بررسی های انجام شده ، استفاده از سیستم موقعیت یابی MaxView از میزان بیشتری از بافت سینه ( در حدود 2 سانتی متر ) عکس برداری می کند. به طور کلی در پستان های کوچک، 1 سانتی متر حدود 30% و در سینه های بزرگ حدود ( 15%-10%) از بافت سینه را تشکیل می دهد که اگر از سیستم موقعیت یابی Max View استفاده نشود، امکان عدم تشخیص سرطان وجود دارد. استفاده از سیستم Max View  امکان تشخیص سرطان در مراحل اولیه را ایجاد می کند. علاوه بر این ، MaxView تجسم واضح تری از ساختارهای بافت غده ای را فراهم می کند. کشش ایجاد شده، با جدا کردن بافت روی هم قرار گرفته روی پستان ، وضوح تصویر را بهبود می بخشد.

 

ماموگرام آنالوگ Planmed Sophie Classic S

 

ماموگرام آنالوگ Planmed Sophie Classic S

 

با طراحی مدولار ، Planmed Sophie  Classic می تواند به راحتی با تغییر نیازهای کاربر سازگار شود و با لوازم جانبی اختیاری به سرعت ارتقا یابد. کیت های Needle localization ، دوربین های Network ID  ، فشرده سازی Twincomp و Stereotactic با یونیت Planmed Sophie Classic سازگار است. پایه بزرگنمایی اختیاری،  فاکتورهای بزرگنمایی 1.6 و 1.8 را ارائه می دهد. پایه محکم و سبک وزن به راحتی قابل اتصال و جدا شدن است. ناحیه موقعیت بزرگ آن راحتی بیشتر بیمار و فضای بیشتری برای موقعیت پستان فراهم می کند. جعبه رابط CR اختیاری ارتباط با سیستم های اصلی رادیوگرافی محاسباتی را امکان پذیر می کند.

 

Planmed Sophie Classic با یک سیستم کاملاً اتوماتیک Flex-AEC همراه است. این سیستم کنترل نوردهی ثبت شده دارای 48 ردیاب است که به طور خودکار و مستقل از یکدیگر کار می کنند.

سیستم هدایت سوزن بیوپسی Planmed Cytoguide  به عنوان پیشرفته ترین سیستم استریوتاکتیک در نظر گرفته می شود. یونیت بیوپسی خودکار و ریزپردازنده ای که در Planmed Sophie Classic ادغام شده است ، از هر دو پنل کنترل به راحتی کار می کند. SID بلند ترکیب شده با هندسه بهینه سازی زاویه بازوی C ، دقت را افزایش می دهد.

هم چنین SID بلند، فضای بیشتری برای موقعیت سینه و فضای کافی برای انجام روش های بیوپسی هسته stereotactic فراهم می کند.

 

ماموگرام آنالوگ Planmed Sophie Classic S

 

ساختار سیستم می تواند Cytoguide مبتنی بر فیلم / صفحه  یا Digiguide مبتنی بر CCD دیجیتال باشد. یونیت بیوپسی سبک ، راه اندازی ساده ای دارد و می تواند به راحتی به یک یونیت ماموگرافی Planmed موجود اضافه شود. Planmed Sophie Classic با دستگاه DigiGuide Stereotactic  ، Cytoguide و اکثر کاوشگرهای بیوپسی پستان با کمک خلا سازگار است.

 

ماموگرام آنالوگ Planmed Sophie Classic S

 

یونیت Planmed Sophie Classic به یک مدار محرک پیشرفته مجهز است که حرکات C-arm  موتوریزه شده را بهبود می بخشد. این طراحی نوآورانه نه تنها باعث حرکت سریعتر C-arm  می شود ، بلکه عملاً بدون صدا و بدون لرزش است.

کل لاین تجهیزات Planmed  دارای دو لوله مختلف اشعه ایکس bi-angular  با سرعت بالا است. این مجموعه لوله های پیشرفته برای تابش بالاتر با  قرار گرفتن در معرض در مدت زمان کوتاه تر و کنتراست بهبود یافته، مناسب و بهینه شده اند. مشتریان می توانند بدون هزینه های اضافی در هنگام سفارش لوله خود را انتخاب کنند.

Planmed Sophie Classic ، با مولد یکپارچه و بسیارکوچک با فرکانس بالا از سایر واحدهای ماموگرافی متمایز می شود. ژنراتور کارآمد و دوتایی قدرت تصویربرداری ثابت را ایجاد می کند. خروجی بدون موج دوز Glandular را کاهش می دهد ، جذب مجدد را از بین می برد و طول عمر لوله اشعه X را افزایش می دهد.

ساختار نوآورانه ستون تلسکوپی امکان اندازه کمتری را فراهم می کند  و باعث می شود حمل و نقل ، نصب و بهره برداری یونیت به راحتی انجام می شود.  محدوده گسترده  ولتاژ ، همراه با فیوزهای 15 آمپری ، امکان اتصال ساده خروجی دیوار را در بیشتر مکان ها فراهم می کند.

 

ماموگرام آنالوگ Planmed Sophie Classic S

شرکتPlanmed
کشورفنلاند

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

شما هم نظر خود را بنوسید!

ماموگرام آنالوگ Planmed - Planmed Sophie Classic S

ماموگرام آنالوگ Planmed - Planmed Sophie Classic S

- ماموگرام آنالوگ
- ساخت فنلاند
- امکان نمونه برداری Stereotactic 
- دارای قابلیت ماموگرافی دیجیتال

      

  24 ماه گارانتی خدمات پس از فروش

بدون نیاز به ثبت نام

اگر سوال جدیدی در مورد این محصول دارید می توانید از طریق فرم زیر آنرا مطرح کنید!

*برای اطلاع از پاسخگویی به سوال

ارسال سوال