لیزر دندانپزشکی Fotona - LightWalker ATS

میانگین امتیاز 

      

 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
        
dandal
 

جزئیات بیشتر

جدید

نا موجود

لطفا در صورت نیاز به اطلاع رسانی جهت موجود شدن این کالا، ابتدا وارد حساب کاربری شوید سپس در همین صفحه گزینه "اطلاع بده" را انتخاب نمایید

قابلیت مقایسه 5 محصول به طور همزمان

نرخ گذاری این کالا توسط تامین کننده زیر انجام شده است:

شناسه77

تاریخچه

فوتونا در سال 1964 فعالیت خود را در زمینه تولید دستگاه های لیزر پزشکی با کاربردهای متعدد از جمله زیبایی، پوست، جراحی، دندانپزشکی و زنان و زایمان در جمهوری اسلوونی آغاز نمود و در حال حاضر به عنوان برندی برتر با دستگاه های باکیفیت و نوآورانه خود در سراسر دنیا شناخته شده است بطوری که تمامی دستگاه های لیزر پس از تولید در کمپانی، از لحاظ عملکرد و کیفیت تست می گردند. کمپانی Fotona دارای شبکه توزیع گسترده ایی در بیش از 60 کشور دنیا و همچنین عضو آکادمی لیزر و سلامت (Laser and Health Academy) و مرکز توانبخشی مهندس پزشکی در اسلوونی می باشد.

کمپانی فوتونا دارای بخش R&D بسیار قوی ایی می باشد که نتیجه فعالیت آن دست یافتن به تکنولوژی هایی نظیر VSP و QSP، وکیوم سل، بازوی OPTOflex و SMOOTH mode در درمان با کمک لیزر Er:YAG شده است.

همچنین از دیگر نقاط قوت این کمپانی، خدمات پس از فروش جامعی، از جمله آموزش کار با دستگاه، برگزاری ورک شاپ و هندزآن های مختلف می باشد که به کاربران خود ارائه می دهد

        

fotona      

    

معرفی لیزر بافت سخت و نرم LightWalker

استفاده از لیزر در دندانپزشکی، روشی موثر و دقیق در انجام بسیاری از کارهای دندانپزشکی است. پتانسیل لیزر برای بهبود درمان های دندانپزشکی در توانایی کنترل قدرت آن و طول مدت مواجهه بافت ها با انرژی لیزر نهفته است که حاصل آن دقت بالای درمان و تمرکز بر یک ناحیه بدون تاثیر و آسیب رسانی به اطراف آن است.

لیزر بافت سخت و نرم LightWalker ATS آخرین نسل لیزر دندانپزشکی کمپانی Fotona با بیش از 50 سال سابقه در زمینه تولید لیزرهای پزشکی می باشد. این دستگاه علاوه بر قدرت و سرعت بالا بواسطه تکنولوژی VSP دارای پالس مدهای متعدد بوده و همين امر آن را نسبت به سایر دستگاه های هم گروه خود متمایز کرده است. LightWalker ATS تنها دستگاه مجهز به دو طول موج 1064 و 2940 نانومتر بوده، لذا قادر به انجام بسیاری از درمان های دندانپزشکی به صورت Single light و Twin light می باشد.

     

    

+ کار با دستگاه
   

تکنولوژی Nd:YAG و Er:YAG

Fotona در لیزر LightWalker ATS خود از دو تکنولوژی Nd:YAG و Er:YAG استفاده نموده، به همین سبب این دستگاه قادر به ساطع نمودن دو طول موج 1064 نانومتر (Nd:YAG) و 2940 نانومتر (Er:YAG) می باشد. آب و هیدروکسی آپاتیت طول موج 2940 نانومتر را بسیار جذب می کنند، در نتیجه به علت وجود آب در بافت نرم و هیدروکسی آپاتیت در بافت سخت، شرایط کار با هر دو بافت ممکن است و دئوکسی هموگلوبین، اکسی هموگلوبین و ملانین طول موج 1064 را جذب می نمایند و آن را برای کارهایی از قبیل کواگولاسیون ایده آل نموده است.

     

fotona

         

   

تکنولوژی TwinLight

یکی دیگر از مزیت های این دستگاه امکان استفاده از هردو طول موج در یک درمان (TwinLight) می باشد. بطور مثال: تکنولوژی Nd:YAG برای متوقف نمودن خونریزی و عفونت زدایی و تکنولوژی Er:YAG برای برش بافت نرم و سخت قابل استفاده است.

برای آشنایی بیشتر با تکنولوژی TwinLight لطفا به تصاویر زیر دقت فرمائید.

   

fotona
     

درمان اندو: در مرحله اول با استفاده از لیزر Er:YAG کانال را تمیز و عاری از هرگونه دبری نموده و در مرحله بعد با استفاده از لیزر Nd:YAG به صورت عمقی دیواره کانال را کاملاً تمیز و عفونت زدایی نمود.

    

fotona
      

درمان پریو: در مرحله اول با استفاده از لیزر Nd:YAG لایه اپیتلیال را بردارید و محل دسترسی به سطح ریشه را باز نمائید. در مرحله دوم کالکوس تشکیل شده برروی سطح ریشه را با استفاده از لیزر Er:YAG بردارید و در نهایت با استفاده از لیزر Nd:YAG ایجاد کواگولاسیون نمائید.

    

fotona
   

درمان پری ایمپلنتایتیس: ابتدا بافت نرم و استخوان دچار عفونت شده اطراف ایمپلنت و همچنین بیوفیلم تشکیل شده در سطح ایمپلنت را با استفاده از Er:YAg بردارید سپس با استفاده از لیزر Nd:YAG میزان باکتری های بافت استخوانی را کاهش دهید.

        

   

کاربرد در انجام درمان های پوستی و زیبایی صورت

یکی دیگر از نکات جالب این دستگاه قابلیت استفاده از آن برای انجام درمان های پوستی از جمله جوانسازی پوست، برداشت ضایعات خوش خیم و عروقی می باشد.

       

منابع تغذیه

از آنجایی که این لیزر قدرت بالاتری نسبت به لیزرهای بافت نرم دارد، منبع تامین کننده نیروی آن نیز باید قوی تر باشد؛ به همین دلیل این لیزر هنگام عملیات بایستی به برق متصل باشد و قابلیت کار به صورت شارژی را ندارد. همچنین برای تامین هوا و آب برای افشانه اطراف لیزر، دستگاه باید به کمپرسور هوا متصل باشد و مخزن آب آن مرتباً پر شود.

     

کاربرد

لایت واکر بواسطه پوشش دو طول موج 1064 و 2940 نانومتر قادر به انجام بسیاری از درمان های دندانپزشکی (بافت نرم و بافت سخت) و همچنین انجام بلیچینگ می باشد. بطوری که شما می توانید در منو به راحتی گروه عملیاتی و در نهایت درمان موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  

fotona

     

اما بطور کلی این دستگاه برای اندو، پریو، جراحی بافت نرم، ایمپلنتولوژی، جراحی بافت نرم، زیبایی و فتوبیومدولیشن (Photobiomodulation، بازسازی عصب ها و رگ های خونی آسیب دیده و اسکار) کاربرد دارد و در زیر می توانید زیرمنوی هر گروه را مشاهده نمائید.

 

درمان های اندو

fotona

      

درمان های پریو

fotona

          

قدرت

LightWalker برای لیرز Nd:YAG حداکثر توان 15 و برای لیزر Er:YAG حداکثر توان 20 وات را دارا می باشد.

 

هندپیس ها

LightWalker ATS برای عملیات مختلف هندپیس های مخصوص آن عملیات با چند طراحی متفاوت را طراحی نموده تا بیشترین بازدهی را بتوان از لیزر گرفت.

       

برای مشاهده هندپیس های مختلف لطفاً فایل پیوست شده در تب کاتالوگ و مقاله را دانلود و مشاهده نمائید.

   

مد متنوع عملیاتی

- PIPS مخفف کلمه Photon Induced photocostic streaj بوده و بهترین درمان جهت برداشت عفونت در کانال ریشه دندان می باشد.

- QSP مخفف Quntum squer pulse بوده و بیانگر سرعت بالا در ابلیت کردن همزمان با حداقل ویبریشن می باشد.

- Max، در این حالت با آخرین توان دستگاه یعنی 20 وات کار می شود که قدرت و سرعت حتی نسبت به توربین افزایش می یابد.

- SSP مخفف super short pulse بوده و بیانگر کوتاهترین عرض پالس (50 میکرو ثانیه) در لیزرهای خانواده اربیوم می باشد.

- VSP مخفف Variable squre pulse بوده. در این تکنولوژی علاوه بر تنوع طول پالس (8 طول پالس مختلف در Er:YAG و 5 طول پالس مختلف در Nd:YAG) میزان انرژی هر پالس از زمان شروع تا پایان افت نمی کند.

- Smooth، مد حرارتی Er:YAG می باشد که با نفوذ 100 میکرومتر جهت اثر کردن بر کلاژن ها در درمان پوستی و اپنه خواب از آن استفاده می گردد.

- Bleaching، این مد برای سفید کردن دندان ها با استفاده از تکنولوژی Er:YAG استفاده می گردد و نتایج مطالعات بیانگر اثر رضایت بخش این تکنولوژی به دلیل اعمال کمترین اثر حرارتی بر دندان ها نسبت به تکنولوژی دیود می باشد.

   

fotona     

- Facial Aesthetic، در این مد بواسطه دو طول موج با هندپیس های مخصوص امکان انجام بسیاری از درمان ها و روش های زیبایی صورت وجود دارد.

- Snoring treatment، درمان خروپف (اپنه خواب) در افرادی که دچار افتادگی و شلی Soft Palate هستند در سه جلسه با 85 درصد موفقیت امکان پذیر است.

      

  

صفحه نمایش لمسی

در قسمت جلو این دستگاه یک صفحه نمایش بزرگ و لمسی قرار گرفته که برای شما این امکان را فراهم می کند که با چند لمس ساده، به دقیق ترین تنظیمات در عملیات مورد نظر دست پیدا کنید. کاربر این لیزر قابلیت کنترل تمام پارامترها (حتی مقدار ترکیب آب و هوا، مدت زمان هر پالس لیزر، مقدار نور تابیده شده به محل عملیات و ...) را به سادگی دارد.

  

fotona

    

    

و اما از لحاظ ساختاری لیزر فوتونا با دیگر لیزرهای موجود در بازار تفاوت هایی دارد، از جمله:

- تعبیه مخزن آب در پشت دستگاه و عدم نیاز اتصال شلنگ به دستگاه

* برای تامین آب و هوا برای افشانه اطراف لیزر، وجود کمپرسور هوا و مخزن آب، تعبیه شده در پشت دستگاه نیاز شما را به اتصالات خارجی مرتفع می سازد.

- کنترل اسپری برقی

- قابلیت تنظیم دمای اسپری و جلوگیری از ایجاد واکنش حساسیت دمایی

- کنترل میزان فیدبک انرژی جهت مانیتورينگ مداوم پالس انرژی های ورودی و خروجی

- بازوی OPTOflex، به منظور بهبود مانور حرکت در طول درمان و کاهش وزن هندپیس برای پزشک می باشد. زیرا تحویل انرژی از طریق بازو نسبت به فیبر بسیار با کیفیت و بدون افت انرژی صورت می گیرد، تکنولوژی OPTOflex باعث بهبود مانور حرکت بواسطه کنترل وزن هندپیس و میزان کشش بازو می گردد.

    

fotona         fotona       

       

   

تهیه کننده: واحد نقد و بررسی و تحلیل دندال

تاریخ انتشار: 1396/07/02

 

شرکتFotona
کشوراسلوونی
درمان های پوستیدارد
قدرت خروجی15 الی 20 وات
طول موج1064 و 2940 نانومتر
نوع لیزرEr:YAG و Nd:YAG
کلاس لیزر3
سری یکبار مصرفندارد
سری قابل تعویضدارد
NOHD-
برش بافت نرمدارد
برش بافت سختدارد
سفید کنندگیدارد
هندپیس های متنوعمی توان تهیه نمود
درمان درددارد
سیستم عامل-
قابلیت شارژ مجدد-
وزن-
پدال پابی سیم
باتریندارد
صفحه نمایشلمسی
امتیاز 
خدمات در ایران
میزان کیفیت
ارزش خرید در برابر قیمت
1397-11-12
خوب

عالی خوب محشر با کیفیت

  شما هم نظر خود را بنوسید!

  لیزر دندانپزشکی Fotona - LightWalker ATS

  لیزر دندانپزشکی Fotona - LightWalker ATS

        

   12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
          
  dandal
   

  بدون نیاز به ثبت نام

  اگر سوال جدیدی در مورد این محصول دارید می توانید از طریق فرم زیر آنرا مطرح کنید!

  *برای اطلاع از پاسخگویی به سوال

  ارسال سوال