پد لاک پاک کن غنی شده با ویتامین B5 - دینا کالا

  5 عددی 

خلاصه اطلاعات

  • دستمال لاک پاک کن
  • ساخت ایران
  • حاوی نانو هیدروکسی آپاتیت کربناته و ویتامین ب5

   

* ضمانت تاریخ مصرف

‎10,200
 

  • موجود
  • Free

 

شرکت دینا کالا اولین خط تولید محصولات بهداشتی خود را با تولید گوش پاک کن های معمولی و کودک و آرایشی بانوان در یزد راه اندازی نمود و به عنوان اولین تولید کننده محصولاتی از این دست در خاورمیانه با مجهزترین دستگاه های روز اروپا (سوییس) در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت با توجه به نیازهای مصرف کنندگان گرامی در طی این سال ها اقدام به توسعه خطوط تولید خود نموده و همواره کیفیت بالای محصولات و جلب رضایت مصرف کنندگان سرلوحه ی اهداف شرکت بوده است.

   

 لاک پاک کن نانوهیدروکسی آپاتیت + B5

ناخن های نازک، شکننده و حساس ورقه ورقه می شوند و می شکنند.

علت اصلی این مشکل کمبود کلسیم، مواد معدنی و ویتامین ها از جمله ویتامین E و C در رژیم غذایی روزانه است.

هیدروکسی آپاتیت کربناته نانو ساختار ماده بیوسرامیکی سازگار با بدن انسان است که به طور طبیعی در مینای دندان و استخوان یافت می شود. مصرف این ماده ایمن بوده و منجر به سمیت یا التهاب نمی شود. این ماده هنگامی که در تماس با پوست قرار می گیرد، با انتشار آهسته فسفات کلسیم و دیگر یون ها در پوست خاصیت اسیدی ایجاد می کند که باعث بهبود سلامت پوست و ناخن می شود.

لاک پاک کن هیدروکسی آپاتیت کربناته نانو ساختار سطح ناخن را بدون ایجاد حساسیت تمیز و براق می کند. همچنین این لاک پاک کن ها حاوی کلسیم هستند که مانع از شکنندگی و سفیدک روی ناخن و پوسته پوسته شدن بافت اطراف ناخن می شود. با مصرف آن هیچ گونه سوزشی در پوست حتی در محل زخم ایجاد نمی شود.

   

لاک پاک کن هیدروکسی آپاتیت + B5

نانو هیدروکسی آپاتیت به صورت گسترده به عنوان یک جایگزین مصنوعی استخوان استفاده شده است، زیرا زیست سازگاری، زیست فعالی و توانایی هدایت استخوانی بسیار خوبی دارد. هیدروکسی آپاتیت نه تنها قسمت عمده ای از بافت های سخت مانند استخوان و دندان را تشکیل می دهد، بلکه به عنوان یک بیوسرامیک و ماده جاذب نیز کاربرد دارد زیرا تمایل بالایی برای بیومولکول هایی مانند پروتئین ها دارد. بنابراین این ماده می تواند با پوست، مو، ناخن و غیره پیوند برقرار کند و سبب بهبود خواص عملکردی محصولات آرایشی و بهداشتی شود. لازم به ذکر است که هیدروکسی آپاتیت موجود در استخوان و دندان استوکیومتری نیست و یون های مختلفی در ساختار آن می تواند جایگزین شود.رفرنس :

مشخصات

  • دینا کالا
  • ایران

منابع خاص

محصول جدیدمحصولات مرتبط

نظر شما در مورد این محصول

1399-11-08

کیفیت خوب

بخاطر پاک کردن چسب قطره ای از روی پوست سفارش دادم، کار راه اندازه.

نظر خود را بنویسید

پد لاک پاک کن غنی شده با ویتامین B5 - دینا کالا

نظر خود را بنویسید

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: