پودر استخوان - SIC

  ناموجود 

خلاصه اطلاعات

کمپانی SIC سوئیس با ابتکاری نوآورانه، بایومتریالی کاملاً متفاوت با منشا جلبک دریایی تولید کرده است. این بایومتریال ساختاری متخلخل دارد که با ویژگی های خود شرایط لازم برای استخوان سازی را مهیا می کند. 

 
موجود شد، مرا مطلع کن.

  • ناموجود
  • Free

برخلاف بسیاری از پودر استخوان ها که برای تکثیر و ازدیاد استخوان استفاده می شود، گرفت طبیعی SIC، یک محصول تماماً بیولوژیک و ازدیادکننده غیرآلی می باشد که منشاء گیاهی دارد. استفاده از پودر استخوان SIC مناسب ترین راه حل برای استخوان زایی طبیعی می باشد.
     

گرفت طبیعی SIC از کلسیم فسفات طبیعی تشکیل شده که از جلبک قرمز دریایی گرفته شده است. برای این کار از جلبک های قرمز Corallina Officinalis یا Amphiroa Ephedra در سواحل فرانسه یا آفریقای جنوبی در آتلانتیس استفاده می شود.
   

پوشش آهکی در این جلبک ها ماده خاصی است که در تولید گرفت طبیعی SIC استفاده می شود. این مواد، دارای ساختار اسکلتی سه بعدی پرمنفذ و سختی هستند که بیشتر حاوی کلسیم کربنات (CaCo3) در حالت کلسیته می باشند.
   

فرآیند ساخت پودر استخوان SIC به صورت هیدروترمال می باشد که این فرآیند باعث می شود تا هیدروپپتید بیولوژیکی از جلبک استخراج و ساختار معدنی آن پس از سنتز حفظ گردد.
    

SIC-SIC Invent AG   

SIC nature graft از نظر پزشکی تحت لیسانس شرکت AlgOss Biotechnologies GmbH می باشد. این محصول از سال ۱۹۹۸ دارای استاندارد CE و از سال ۲۰۰۳ توسط FDA آمریکا معتبر شناخته شده است. هم چنین از سال 2008 این محصول توسط SIC invent AG با نام SIC nature graft فروخته شده است.


   

برتری پودر استخوان SIC در سه کلمه خلاصه می‌گردد:

۱. خلل و فرج:

گرفت طبیعی SIC دارای شبکه ای از خلل و فرج های متصل به یکدیگر مشابه ساختار لانه زنبوری و سطحی زبر است که این ویژگی تضمین کننده مطلوب ترین استئوکانداکشن و استخوان زایی سریع می‌باشد. گرفت SIC از نظر ساختاری، مشابه با عاج دندان انسان (هیدروکسی آپاتیت پرمنفذ) است.
  

۲. جذب:

ساختار پرمنفذ و جاذب این گرفت، پشتوانه ای برای کاربرد آسان و ایجاد مقاومت کافی در استخوان است. قدرت جذب بالای پودر استخوان SIC باعث برتری آن در مقایسه با دیگر بایومتریال های موجود شده است. در استفاده های بالینی، می‌توان جذب مایعاتی مانند خون،PRP (پلاسمای غنی از پلاکت)، پروتئین ها یا پپتیدها را بطور واضحی مشاهده کرد. 
   

۳. بازجذب:

مطالعات بافتی، بازجذب نسبتاً کاملی از پودر استخوان را توسط اوستئوکلاست ها نشان می دهند. گرفت طبیعی SIC در مدت ۳-۲ سال از طریق بازجذب، با استخوان تازه جایگزین می‌گردد که این امر باعث پایداری گرفت استخوانی شده است.
   

گرفت طبیعی SIC به صورت گرانول هایی سفید رنگ در اندازه دانه هایی با سایز ۰/۳ الی ۱ میلی متر و حجم های ۰/۵، ۱ و ۲ سی سی عرضه می‌گردد.

  

       

تهیه کننده: واحد نقد و بررسی و تحلیل دندال

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۲۲

تاریخ آخرین ویرایش: ۱۳۹۴/۰۹/۰۸رفرنس :

مشخصات

  • SIC
  • سوئیس
  • ۰/۵ | ۱ | ۲ میلی لیتر
  • ریز
  • گیاهی
  • CE | US FDA

منابع خاص

محصول جدیدکاتالوگ و فرم ها

نظر شما در مورد این محصول

1394-04-23

گیاهی!!!

بایومتریالی جدید از برند SIC، ارزش امتحان کردن را دارد.

1394-04-02

سلام

به نظر من پودر استخوانی با منشا گیاهی و قابل جذب بسیار جالب به نظر می رسد.

نظر خود را بنویسید

پودر استخوان - SIC

نظر خود را بنویسید