تکنولوژی، میانبری برای دندانپزشک! این بار، در کاشت آسان ایمپلنت

زمان انتشار : 1397-01-27 10:21:07
گروه ها : اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

تکنولوژی، میانبری برای دندانپزشک! این بار، در کاشت آسان ایمپلنت

  

  

   

  

تکنولوژی، چراغ جادویی است که همه چیز را تحت تأثیر قرار داده و در حوزه دندانپزشکی، از رادیوگرافی تا ارتودنسی و ونیر و همه و همه را با پیشرفت های فوق سریع خود شگفت زده نموده است.

ایمپلنت نیز از این قاعده مستثنی نمانده و ما امروزشاهد نفوذ قدرتمند فناوری در تمام مراحل کاشت این قطعات کوچک معجزه آسا هستیم. در ادامه، بخش هایی که به لطف تکنولوژی تکامل یافته اند و همه کارها را برای دندانپزشک و لابراتوار تسهیل نموده اند، نام برده می شود:

   

واقعیت مجازی:

حتی اگر تا به حال از مزایای دخالت واقعیت مجازی در درمان بهره نبرده باشید، قطعاً از فناوری CBCT بی خبر نیستید... CBCT در حوزه ایمپلنت به سرعت در حال نزدیک شدن به قابلیت های فرازمانی است. در هنگام ورود به قلمرو دندانپزشکی ترمیمی، از اطلاعات بی شماری که این فناوری قبل از شروع درمان درباره بیمار به شما می دهد شگفت زده خواهید شد و به درک بسیار کاملی از محل جراحی و اتفاقاتی که قرار است بیفتد، خواهید رسید. این کار، عوارض پس از جراحی را به طور چشمگیری کاهش می دهد و فواید روحی و روانی که برای بیمار و پزشک به ارمغان می آورد، نیازی به اثبات و ادله ندارد.

  

Virtual reality in dentistry

  

هندپیس های جراحی:

ابزار و وسایل مورد استفاده در بخش ایمپلنت نیز، از ورود تکنولوژی بی بهره نمانده اند؛ به طوری که نفوذ و تأثیر علم را در هندپیس های جراحی به وضوح می بینیم. امروزه دنیای ایمپلنتولوژی، در مقابل موتورهای ایمپلنتی که به سادگی توسط یک آی پد کنترل می شود، سراپا ایستاده و کف می زند! 

Bien-Air iChiropro، موتور ایمپلنت فوق پیشرفته ای است که با یک اپ، تمام ویژگی های سرعت، گشتاور و غیره و غیره خود را، با خاطری آسوده به دست فناوری سپرده و می داند که فناوری کارش را بیشتر بلد است! کاربر برای آغاز عملیات کاشت ایمپلنت، به سادگی همه تنظیمات لازم را از آی پد خود دریافت می کند و هیچ نگرانی و شک و تردیدی برایش باقی نمی ماند. این هندپیس، قادر است تمام اطلاعات طول درمان را ذخیره نماید و بار تجربی دندانپزشک را سنگین و غنی کند.

  

bein Air iChiropro

  

رادیوگرافی:

رادیوگرافی دیجیتال، دنیای جدید و جالبی را به روی ایمپلنتولوژی گشوده و تا 50 درصد، به این حوزه نفوذ کرده است. مزایای به عمل آمده از این اتفاق آنقدر زیاد است که مثل یک دست قدرتمند، حوزه ایمپلنت را به جلو هل می دهد. اطلاعات بسیار ارزشمندی که رادیوگرافی دیجیتال تنها در عرض چندثانیه به کاربر می دهد، به دلیل دقت بالا و جامعیت زیاد، آرامش خاطر بی نظیری را در ذهن او به وجود می آورد. ایمپرشن های دیجیتال، سریع تر، دقیق تر و آسان تر عمل می کنند و به جای اینکه شما بخواهید بیمار را به چشیدن متریال بدمزه و ناخوشایند وادار کنید، با اسکن بی دردسر و پیشرفته، می توانید او را مدیون خود سازید!

  

digital radiography  

با همه این حرف ها، حتی اگر یک مطب به روز و بهره مند از فناوری دارید، مطمئن باشید که در همین ثانیه دستگاه جدیدی ساخته شده که به زودی کمبود آن را حس خواهید کرد! در افقی نه چندان دور، می توانید همه قطعات مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت را در اتاق کناری با پرینترهای سه بعدی ظاهر کنید و در کسری از ثانیه، یک لبخند جدید بسازید... !

تکنولوژی دنیای امروز، فرقی با جادو ندارد، دنیای جسورانه ای در پیش است... از آن لذت ببرید....!

    

تهیه کننده: واحد تحریریه دندال

   

محصولات فروشگاه


 • برای معرفی این برند کره جنوبی، در یک جمع بندی کلی باید گفت خدمات خوب این برند در ایران از مهمترین محاسن آن است اما قطعاتی که کانکشن تورکس دارند، نسبت به سایر برندها مشکلاتی از نظر راحتی کار برای دندانپزشکان به همراه داشته که با تولید محصولی جدیدی به نام UF، بسیاری از ضعف های این برند برطرف شده تا حدی که می توان آن را با سیستم های اروپایی و آمریکایی مقایسه...
  9 نظر
  معرفی و بررسی
  درخواست اطلاعات

 • برند دنتیس از سیستم های ساده و راحت ساخت کره می باشد، که اکثر فیکسچرهای آن به ایران وارد شده و با توجه به قیمت مناسب آن، کیفیت قابل قبولی دارد. در حال حاضر جدیدترین سیستم خود با نام One-Q رقابت سنگینی را با دیگر رقبای خود شروع کرده است.
  3 نظر
  معرفی و بررسی
  درخواست اطلاعات

 • بایومتریال بوتیس ساخت آلمان کیفیت فوق العاده ای دارد و دومین بایومتریال پرفروش دنیاست که البته تمام محصولات آن به ایران وارد نمی شود. در یک جمله می توان گفت که کیفیت بالای محصولات بوتیس به دلیل سازگاری بالای آن با بدن انسان و تامین مواد لازم برای استخوان سازی است.
  4 نظر
  معرفی و بررسی
  درخواست اطلاعات

 •      مدل:‌ پوش باتننوع اتصال: E-typeآبرسانی: آب از داخل                 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش نیک نام طب آینده (بازرگانی شجاعی)
  ساخت سوئیس
  ثبت سفارش

 •      سرعت: 0 الی 50000 دور در دقیقهتورک: 5 الی 55 نیوتن بر سانتی مترآنگل همراه: 20:1            12 ماه گارانتی دوستکام (فقط آنگل)         
  ساخت کره جنوبی
  ثبت سفارش

 • توربین بورا، شرکت Bien Air سوئیس، سرعت ۳۲۰۰۰۰ دور در دقیقه، فشار ۲/۷ بار، سه مسیر اسپری،دو مسیر نور ،  منبع نور LED، پوش باتن با خنک کننده، شیر ضدبرگشت آب، اتصال با کوپلینگ یونیفیکس
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •                            ایرموتور با سرعت کمآبرسانی: آب از خارجبا و بدون کوپلینگ                              24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش نیک نام طب آینده (بازرگانی شجاعی)
  ساخت سوئیس
  ثبت سفارش

 •            12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شیک طب پرشیا      
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •      12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش آپادانا تک
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •         قیمت درج شده مربوط به یک عدد نخ بخیه بوده و بسته کامل آن شامل 36 عدد نخ بخیه می باشد.        * ضمانت تاریخ مصرف  
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •              دارای تائید کیفیت توسط گروه دندانپزشکان دندال     تعداد در جعبه: 50 جفت      قیمت درج شده مربوط به یک جفت می باشد.        * ضمانت تاریخ مصرف    
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •      24 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش کلان طب     کلیپ دمو و معرفی سنسور رادیوگرافی دیجیتال SuniRay2    سنسور این دستگاه با دو سایز 1 و 2 و بدون لب تاپ ارائه می گردد.      
  19,700,000 تومان
  تحویل 45 روزه
  ثبت سفارش

 • نا موجود
  ثبت سفارش

 •      مدل:‌ پوش باتننوع اتصال :E-typeآبرسانی: آب از خارج               12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش آزاد تجارت پارس                                                     
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •     قیمت درج شده مربوط به یک عدد نخ بخیه بوده و بسته کامل آن شامل 24 عدد نخ بخیه می باشد.       * ضمانت تاریخ مصرف  
  نا موجود
  ثبت سفارش

 •   سرعت: حداکثر 2000 دور در دقیقهتورک: حداکثر 50 نیوتن بر سانتی مترآنگل همراه: 20:1 آسپتیکو/میکرومگا        12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دوان تک طب     
  ساخت آمریکا
  ثبت سفارش

 •       12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش آرین درمان پژوه
  تحویل 3 ماهه
  ثبت سفارش

 •      مدل: پوش باتننسبت کاهنده: 20:1نوری                24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دوستکام
  نا موجود
  ثبت سفارش

این مطلب را به اشتراک بگذارید