معرفی نسل جدید خمیر دندان‌های شرکت Colgate

زمان انتشار : 1398-02-26 13:12:09
گروه ها : اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , دندال و مردم Rss feed , سلامت دهان و دندان Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

معرفی نسل جدید خمیر دندان‌های شرکت Colgate

   

   

    

    

colgate total    

شرکت Colgate نسل جدید خمیر دندان‌های خود با نام Colgate Total را معرفی نموده است. این خمیر دندان حاوی فرمول جدیدی از استانوس فلوراید می‌باشد که به وسیله‌ی زینک فسفات تثبیت شده است. فرمول جدید به طور کامل با پلاک‌های باکتریایی موجود در سطوح مختلف دهان مبارزه می‌نماید.

این خمیر دندان با ایجاد یک سد حفاظتی، به طور چشمگیری چسبندگی و تکثیر باکتری‌ها را کاهش می‌دهد.

فرمول جدید به کار رفته در نسل جدید این خمیر دندان همه‌ی ویژگی‌های نسل قبلی از قبیل حذف پلاک، التهاب لثه، پوسیدگی، سفید کردن دندان‌ها و نیز برداشت جرم را داراست. با این حال این خمیر دندان مزایای جدیدی نیز دارد.

مطالعات بالینی نشان داده است که این خمیر دندان توانایی بالاتری در کاهش پلاک، التهاب لثه و جرم در مقایسه با خمیر دندان‌های غیر آنتی باکتریال داراست. مزایای جدید شامل کاهش حساسیت، افزایش استحکام مینا و از بین بردن بوی بد دهان می‌باشد.

در مطالعه‌ای استفاده از نسل جدید این خمیر دندان در مدت ۸ هفته و ۱۲ ساعت بعد از مسواک زدن، میزان باکتری‌های قابل تکثیر در بزاق و روی زبان، دندان‌ها، گونه‌ها و نیز لثه را در مقایسه ‌با خمیر دندان غیر آنتی باکتریال به طور چشمگیری کاهش داد.

   

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://www.colgateprofessional.com/products/total

   

تهیه شده توسط گروه دندانپزشکان دندال

محصولات فروشگاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید