#_عمومی دندانپزشکی

فروش اقساطی تجهیزات دندانپزشکی

منتشر شده : Modified :1402-07-04 - گروها : مجله تخصصی دندانپزشکی

دندال به منظور مشتری مداری هرچه بیشتر و عرضه خدمات برتر، راهکارهای مالی تسهیل کننده مختلفی را برای خرید تجهیزات و لوازم دندانپزشکی ارائه نموده است. یکی از این راهکارها فروش اقساطی تجهیزات دندانپزشکی می باشد. بطوری که شما می توانید با پرداخت بخشی از مبلغ کالا به صورت نقدی تحت عنوان پیش پرداخت و پرداخت مابقی مبلغ به صورت اقساط و صدور چک بدون کارمزد برای ماه های آینده، کالا را خرید نمائید.

این پروسه به صورت کاملا آنلاین بوده و شرایط اقساط این چنین کالاها در توضیحات محصول زیر قیمت آن درج گردیده است.

خرید اقساطی تجهیزات دندانپزشکی

شرایط اقساطی ذکر شده در یک کالای اقساطی

بدون نقدینگی و یا واریز پیش پرداخت خرید کنید!

یکی دیگر از راهکارهای مالی ارائه شده توسط دندال، امکان خرید اعتباری از سایت دندال می باشد. ما به منظور ارائه خدمتی نوین و تسهیلاتی به جامعه دندانپزشکان، روش خرید اعتباری را با شراکت بانک سامان به نام دندال یار طراحی و اجرا کرده ایم. در قالب این طرح علاقه مندان می‌توانند هر زمان که اراده نمایند، بدون نیاز به سپرده گذاری و یا معرفی ضامن، به صورت اینترنتی از طریق سایت دندال درخواست خط اعتباری در شعب سراسر کشور بانک سامان ثبت نموده و به وسیله کارت اعتباری دندال یار خرید‌های مورد نیاز خود را به سادگی انجام دهند.

سقف اعتبار قابل دریافت در این فاز برای هر دوره سه ماهه، 50 الی 200 میلیون تومان (مجموعا معادل 200 الی 800 میلیون تومان در یک سال) است و پس از هر شش ماه تا دو برابر می تواند سقف افزایش یابد، همچنین شما می توانید در طی یک سال بدون مراجعه به بانک به دفعات تا سقف مبلغ کارت اعتباری دندال یار خود اقدام به خرید از سایت دندال نمائید. 

در صورت داشتن کارت اعتباری دندال یار، می توانید از اعتبار دریافتی خود برای خرید تمامی کالاهای دندال از جمله مواد مصرفی و دستگاه های اقساطی موجود در سایت دندال استفاده نموده و مبلغ بخش نقدی را از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سامان و کارت اعتباری دندال یار خود پرداخت نمائید. بدین صورت که اگر یک دستگاه شامل 50% پیش پرداخت نقدی و 50% پرداخت در شش ماه باشد، می توانید 50% پیش پرداخت را با کارت اعتباری با کارمزد بانکی پرداخت نموده و سایر چک های پرداختی را بدون هیچ گونه بهره پرداخت نمائید.

برای دریافت کارت اعتباری، برروی دکمه زیر کلیک نمائید:

درخواست کارت اعتباری دندال یار

برای مشاهده تجهیزات اقساطی، برروی دکمه زیر کلیک نمائید:

اشتراک پست