معرفی محصول Proxi - Chek تولید کمپانی microcopy dental

زمان انتشار : 1397-09-15 10:27:41
گروه ها : اخبار و تازه های دندانپزشکی Rss feed , نوآوری های دندانپزشکی Rss feed

معرفی محصول Proxi - Chek تولید کمپانی microcopy dental

  

  

  

   

یکی از مسائل مهم در دندانپزشکی، مسأله عدم جای گیری مناسب یا به اصطلاح fit نشدن کراون هاست. فیت شدن کامل یک کراون در میان دو دندان، کاری سخت است. مشکل اصلی، یافتن نقاط مناسب تماس برای تنظیم کراون است که در صورت اکتفای دندانپزشک به تشخیص چشم ها، هم می تواند وقت گیر باشد و هم نا مطمئن. از طرفی، جای گیری اشتباه و ضعیف می تواند مشکلات زیادی برای بیمار به وجود آورد و دردسر اصلی برای دندانپزشک، یک بیمار ناراضی و ناخشنود است.  

تا به حال متدهای مختلفی برای رفع این مشکل روی کار آمده اند که غالباً مبتنی بر علامت گذاری سطح اینترپروگزیمال برای تشخیص نقطه تنظیم می باشند. به طور مثال، علامت گذاری به کمک نخ دندان یا رنگ، از روش هایی است که دندانپزشکان به این منظور در پیش می گیرند. اما این متدها به تنهایی قادر به تنظیم بی عیب و نقص نیستند.

اما به تازگی محصول جدید و جالبی ارائه شده است که می تواند برای همیشه مشکلات ناشی از حدس های اشتباه علامت گذاری سطح اینترپروگزیمال را حل نماید.

 

Proxi-Chek

    

ایده اولیه این محصول که با عنوان Proxi-Chek شناخته می شود، توسط دندانپزشکی از بوستون مطرح گردید و توسط کمپانی Microcopy Dental حمایت شد. با استفاده از این محصول، راهی مطمئن، سریع و آسان برای تعیین جایگاه صحیح کراون در اختیار دندانپزشکان قرار داده می شود.

  

Proxi-Chek 

طراحی منحصر بفرد، سادگی، قیمت مناسب و مقرون به صرفگی از ویژگی های این محصول به شمار می رود و از تمام روش های سنتی، یک سر و گردن بالاتر است.

  

تهیه کننده: واحد تحریریه دندال

  

محصولات فروشگاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید