سی تی اسکن Planmed - Planmed Verity

- تصویربرداری ارتوپدی

- ساخت فنلاند

- توموگرافی کامپیوتری

    

  24 ماه گارانتی خدمات پس از فروش

جزئیات بیشتر

جدید

تحویل 5 ماه

قابلیت مقایسه 5 محصول به طور همزمان

نرخ گذاری این کالا توسط تامین کننده زیر انجام شده است:

شناسه77

Planmed

 

Planmed  در سال 1987 به منظور تولید و توسعه تجهیزات تصویر برداری و اکسسوری های ماموگرافی و تصویربرداری ارتوپدی فعالیت خود را آغاز کرد. محصولات ماموگرافی Planmed شامل یونیت های آنالوگ و دیجیتال، توموسنتز دیجیتال پستان و وسیله بیوپسی برای تشخیص زودهنگام سرطان پستان است.

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

معرفی سی تی اسکن Planmed Verity

Planmed Verity یک توموگرافی کامپیوتری است که تصویر 3 بعدی با دوز پایین ارائه می دهد. طراحی آن به گونه ای است که ارگونومیک بهینه و راحتی برای بیمار و کاربر را به ارمغان می آورد.

 

تصویر 3 بعدی با کیفیت بالا

Planmed Verity از الگوریتم های پیشرفته با تکنولوژی بالا برای تهیه تصاویر کاملاً واضح - با دوز کم استفاده می کند. این یونیت برای به حداکثر رساندن مزایای بالینی، با گزینه هایی برای اصلاح حرکت، کاهش مصنوعات و از بین بردن سر و صدا با حفظ وضوح بالای ایزوتروپیک، طراحی شده است.

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

کیفیت تصویر برتر

این تصاویر بالینی تنوع سی تی اسکن Planmed Verity را نشان می دهد. تصاویر سه بعدی با واکسل های ایزوتروپیک، تجزیه و تحلیل موقعیت ها، حتی پیچیده ترین آن ها را که در تصویربرداری معمولی ممکن نیست - امکان پذیر می کند. داده ها می توانند در نمای بازسازی چند صفحه ای - (MPR) و همچنین در قالب ارائه شده سه بعدی نمایش داده شوند.

 

تصویر برداری ارتوپدی

 

سی تی اسکن Planmed Ventry

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

وضوح تصویر تا 200 um حتی برای کوچکترین شکستگی های مشکوک و همچنین تصویربرداری غضروف با contrast media امکان تشخیص درست را فراهم می کند. تصویربرداری تحمل وزن از پا، مچ پا، زانو و مشکلاتی را علی رغم غیرقابل تشخیص بودن،  نشان می دهد.

 

تصویربرداری سر و گردن

گزینه تصویربرداری از سر و گردن برای Planmed Verity، کاربردهای بیشتری را ایجاد می کند. گوش و حلق و بینی ، آسیب های فکی و صورت و نیازهای اساسی تصویربرداری از دندان را می توان با این افزودنی قابل ارتقا  پوشش داد.

 

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

اصلاح اتوماتیک حرکت بیمار

حرکت بیمار می تواند کیفیت تصویر را خراب کرده و منجر به اسکن اضافی شود. سی تی اسکن Planmed Verity با الگوریتم هوشمند Planmeca CALM  این مشکل را حل می کند  که می تواند حرکات جزئی را جبران کند و تصاویر بهبودیافته و با کیفیت تشخیصی را ارائه دهد.

این ویژگی به ویژه هنگام تصویربرداری از بیماران بی قرار و پر جنب و جوش مانند کودکان، افراد با نیازهای ویژه یا بیماران مسن بسیار مفید است. علاوه بر این، الگوریتم می تواند با بهبود کیفیت هر تصویر، ارزش آن را افزایش دهد. Planmeca CALM را می توان پس از ضبط تصویر برای همه آناتومی ها و اندازه های وکسل اعمال کرد. این ویژگی نه تنها باعث صرفه جویی در وقت پزشکان می شود، بلکه بیماران را از قرار گرفتن در معرض غیرضروری محافظت می کند.

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

کاهش مصنوعات فلزی

اشیا فلزی مانند صفحات، درج ها و اتصالات مصنوعی می توانند باعث ایجاد سایه و خط در تصاویر سه بعدی شوند. الگوریتم هوشمند ما اثر این مصنوعات را به طور کارآمد و قابل اطمینان مهار می کند. استفاده از الگوریتم حذف Artifact بسیار انعطاف پذیر است - می توان قبل از تصویربرداری آن را فعال کرد یا پس از قرار گرفتن در معرض،از آن دستی استفاده کرد.

 

الگوریتم حذف نویز

پروتکل فیلتراسیون نویز ،Planmed Verity ابزاری خارق العاده برای دستیابی به تصاویر بدون نویز و بدون از دست دادن جزئیات ارزشمند است. الگوریتم کیفیت تصویر را هنگام استفاده از اندازه های کوچک voxel بهبود می بخشد و کاهش مقادیر نوردهی را با کاهش نویز امکان پذیر می کند.

  

توموگرافی کامپیوتری Planmed Verity – The original weight-bearing

 

توموگرافی کامپیوتری Planmed Verity

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

یک تصویر سه بعدی تحمل وزن از زانو، مچ پا، پا و انگشتان پا تحت بار طبیعی می تواند مشکلاتی را علیرغم غیر قابل تشخیص بودن نشان دهد. گزینه های متنوع موقعیت یابی بیمار همراه با الگوریتم های تصویربرداری پیشرفته امکان تصویربرداری بدون دردسر را فراهم می کنند.

تصویربرداری سه بعدی با تحمل وزن، چالش های اختلاف های پیش بینی و ساختارهای همپوشانی را برطرف می کند. آناتومی در موقعیت طبیعی نشان داده می شود و می تواند تنگی فضای مفصل و سایر شرایطی را که ممکن است از طریق روش های معمول تشخیصی قابل مشاهده نباشد، بهتر نشان دهد. توموگرافی کامپیوتری در حال حاضر تنها فناوری قادر به تولید داده های تصویربرداری سه بعدی از آناتومی در شرایط واقعی و تحمل وزن است.

  

فناوری پیشرفته

Planmed Verity یک یونیت تصویربرداری مستقل است که دارای یک workstation مجهز به صفحه لمسی برای تهیه و بازسازی تصویر و همچنین مطالعات مدیریتی است. سیستم از یک Gantry موتور دار با ارتفاع قابل تنظیم و شیب برای موقعیت آرام بیمار برخوردار است. سیستم Planmed Verity به عنوان یک واحد جمع و جور و متحرک، می تواند به صورت انعطاف پذیر نصب و در داخل بیمارستان منتقل شود تا در بخشهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

 

تصویربرداری با دوز کم با کیفیت تصویر بهینه تشخیصی

با ادامه تکامل تصویربرداری سه بعدی، سؤالات مربوط به دوزهای موثر و ایمنی بیمار نقش فزاینده ای پیدا کرده است. این ملاحظات به ویژه هنگام تصویربرداری از کودکان مشخص می شود. پزشکان مطابق با اصل ALARA (As Low as Reasonably Achievable) متعهد می شوند بیماران را در معرض دوز بالاتر از مقدار مورد نیاز برای دستیابی به تصاویر با کیفیت تشخیصی کافی قرار ندهند.

 

 سی تی اسکن Planmed Verity

 

نیاز به تصویربرداری اختصاصی ارتوپدی

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

بیشترین شکستگی های ملاحظه نشده در اندام های انتهایی است. تشخیص اولیه معمولاً بر اساس رادیوگرافی دو بعدی ساده است که در روز مراجعه بیمار بهکلینیک ارتوپدی بدست آمده است. با این حال، اغلب اوقات، ارزیابی دقیق تر با توموگرافی کامپیوتری (CT) یا تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) مورد نیاز است.

متأسفانه این روش های تصویربرداری ممکن است در زمان ویزیت به راحتی در دسترس نباشند و اطلاعات مهم تشخیصی هنگامی که بیشترین ارزش را برای مراقبتهای بیمار دارند از دست خواهند رفت.

 

Planmed Verity از فناوری CBCT (توموگرافی کامپیوتری پرتو مخروطی) برای تهیه تصاویر حجمی (سه بعدی) با وضوح بالا از اندام ها با دوز کم استفاده می کند. این یونیت برای تصویربرداری توموگرافی کامپیوتری اندام در مرکز مراقبت در بخش های اورژانس، کلینیک های ارتوپدی و مراکز تروما طراحی شده است. کاربران معمولی رادیولوژیست ها، ارتوپدی ها و متخصصان اندام مانند جراحان دست و پدیاتریست ها هستند.

 

شکستگی ملاحظه نشده کمتر با Planmed Verity

ساختارهایی که با هم تداخل دارند، دید خط شکستگی ظریف را در عکس های رادیوگرافی 2D به طور جدی محدود می کند که در بدترین حالت به رنج بیمار برای ماهها و انجام رادیوگرافی مکرر منجر می شود. در نتیجه آن روند بهبودی نه تنها به تأخیر افتاده یا کاملاً متوقف شده، بلکه بیمار در معرض دوز پرتوی غیرضروری قرار می گیرد.

Planmed Verity برای یافتن شکستگی های ظریف و پنهانی در اولین بازدید از مرکز تصویربرداری طراحی شده است. این سیستم از توابع و ابزارهای ویژه ای برای تصویربرداری از اندام برخوردار است که روش تصویربرداری بهینه را برای اهداف مختلف ارائه می دهد.

 

کیفیت تصویر بالا با دوز کم

فناوری CBCT با ردیاب صفحه صاف، استفاده از دوز تابش کمتری را در مقایسه با تصویربرداری اندام با MDCT معمولی امکان پذیر می کند. برای Planmed Verity Extremity Scanner ،سطح دوز مانند رادیوگرافی مکرر ساده است که اغلب برای تجسم بهینه شکستگی های ظریف مورد نیاز است. 

اگرچه توموگرافی کامپیوتری Planmed Verity  از میزان اشعه بسیار کمتری استفاده می کند ، کیفیت تصویر آن برابر یا حتی برتر از یونیت های  گران قیمتMDCT است. بسته به پروتکل تصویربرداری، وضوح ایزوتروپیک تا 0.2 میلی متر (اختیاری 0.1 میلی متروضوح بالا) است. تصویربرداری حجمی با بازسازی چند سطحی (MPR) و ارائه سطح، بدون همپوشانی ساختار، تجسم بهینه را فراهم می کند.

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

 

تشخیص بهینه و برنامه ریزی درمانی

با Planmed Verity، تکنسین بدون عکس برداری مجدد به کیفیت عالی می تواند برسد. همچنین رادیولوژیست می تواند به مجموعه داده های حجمی تصویر متکی باشد و روی کارهای تشخیصی تمرکز کند. این امر به طور چشمگیری به روند تصمیم گیری کمک می کند و خطاهای نظارتی را کاهش می دهد.

قابلیت های تجسم سه بعدی Planmed Verity، امکانات متعددی را برای تشخیص و برنامه ریزی مراقبت و مداخلات احتمالی جراحی در اختیار پزشکان قرار می دهد. MPR و رندرهای سطح گزینه های مختلفی را برای نمایش تصویر ارائه می دهند و الگوریتم عالی حذف مصنوعات فلزی، دید جزئیات کاشت های فلزی پیچیده را تضمین می کند.

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

تصویربرداری با استفاده از MDCT می تواند چالش برانگیز باشد. اغلب اوقات، تحرک بیماران محدود است و نمی توان آنها را به راحتی روی میز معاینه قرار داد. علاوه بر این، در هنگام تصویربرداری، وضعیت ناخوشایند لازم است.

    

Gantry قابل تنظیم با سطح نرم

Planmed Verity Extremity Scanner دارای یک Gantry موتوریزه شده با ارتفاع و شیب قابل تنظیم است که بهترین موقعیت ممکن را برای اندام  فراهم می کند. Tray اختصاصی موقعیت یابی فیبر کربن اطمینان حاصل می کنند که هدف کاملا در میدان دید (FOV) قرار گرفته است. در حین تصویربرداری، بیمار می تواند به Gantry نرم و راحت تکیه کند که باعث کاهش ناراحتی و کاهش حرکت مصنوعات می شود.

 سی تی اسکن Planmed Verity

 

 

Planmed Verity همیشه می تواند به گونه ای قرار گیرد که راحت ترین حالت برای بیمار باشد. موقعیت متنوع همچنین امکان تصویربرداری را به طور مستقیم روی تخت بیمارستان فراهم می کند و تصویربرداری سریع و ساده را برای تکنسین و بیمار فراهم می کند .

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

امکان جابجایی توموگرافی کامپیوتری، یک ویژگی پیش بینی نشده است. در پیکربندی اختیاری سیال ،Planmed Verity را می توان تقریباً در هر اتاق اشعه ایکس به عنوان مثال درست در کنار رادیوگرافی ساده Bucky موجود قرار داد.  

سی تی اسکن Planmed Verity 

هنگام نصب یونیت، به سیستم آماده سازی اتاق یا سیستم خنک کننده خارجی نیاز نیست. واحد مستقل به یک پریز برق متصل می شود و از طریق اتصال استاندارد اترنت به سیستم اطلاعات متصل می شود. Planmed Verity، یک گزینه عالی برای امکاناتی با دو اتاق اشعه ایکس مجاور است، زیرا هنگام سرویس دهی سیستم اشعه ایکس می توان یونیت را بین اتاق ها جابجا کرد.

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

سیستم موقعیت یابی اختصاصی

Tray موقعیت یابی مخصوص و دوربین موقعیت یابی اختیاری تضمین می کند که هدف همیشه در مرکز میدان دید است. Tray فیبر کربن همچنین به دستیابی به جهت گیری آناتومیکی صحیح برای تجسم شکست کمک می کنند و کیفیت تصویر بهینه را برای تصویربرداری CBCT فراهم می کند.

 

 رابط کنترل هوشمندانه

 Planmed Verity مجهز به سیستم کنترل مبتنی بر یک دست برای حرکت Tray و Gantry است. کاربر می تواند به راحتی و به طور دقیق دستگاه را هنگام موقعیت یابی بیمار بکار گیرد.

 

سی تی اسکن Planmed verity

 

دید مطلوب بهینه

Planmed Verity با TearDrop -shaped bore دید و دسترسی بسیار عالی و اضطراب و هراس کمتری را برای بیمار ایجاد می کند. حجم تصویربرداری با لیزرهای قرمز و سبز نشان داده می شود. به صورت اختیاری، می توان از دوربین فیلمبرداری و صفحه اطلاعات چند منظوره بر روی Gantry برای موقعیت یابی استفاده کرد.

 

گردش کار بهینه شده با صفحه لمسی

کاربر از طریق روش تصویربرداری توسط یک رابط کاربری بهینه شده و صفحه لمسی هدایت می شود. برنامه های تصویربرداری از پیش تنظیم شده توسط کاربر، گردش کار روان و کارکرد آسان را تضمین می کنند. چندین ابزار نرم افزاری بهینه شده با صفحه لمسی برای پردازش تصویر ، تعریف image stack و ارائه سطح به کار گرفته می شود. صفحه لمسی Verity دارای ارتفاع و شیب قابل تنظیم برای ارگونومی کار بهینه است.

 

سی تی اسکن Planmed Verity 

قابلیت اتصال

ارتباط با شبکه تصویربرداری بیمارستان با نرم افزار Verity Manager صورت می گیرد. این نرم افزار برای ارتباط با سیستم های اطلاعات بیمارستان (HIS)، سیستم اطلاعات رادیولوژی (RIS)، بایگانی عکس و سیستم ارتباطی (PACS) ساخته شده است. Verity Manager با تصویربرداری و ارتباطات دیجیتال در پزشکی (DICOM) سازگار است.

  

توموگرافی کامپیوتری تحمل وزن

یکی از جذاب ترین کاربردهای جدید Planmed Verity Extremity Scanner، گزینه تحمل وزن است که در آن بیمار هنگام تصویربرداری در داخل Gantry ایستاده است. تصویربرداری با تحمل وزن از مچ پا یا زانو، آناتومی را تحت بار طبیعی نشان می دهد. با استفاده از این نرم افزار تصویربرداری جدید می توان به بسیاری از سوالات بی پاسخ قبلی رسیدگی کرد.

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

Gantryبا سطحی نرم

موقعیت صحیح بیمار، رمز موفقیت در تصویربرداری است. برای بیماران مبتلا به شکستگی ممکن است در حین تصویربرداری بی حرکت ماندن مشکل باشد. سطح نرم Gantry به بیمار کمک می کند تا موقعیت راحت را پیدا و حفظ کند.

 

بازسازی سریع تصویر سه بعدی

با استفاده از Planmed Verity Extremity Scanner، بازسازی سه بعدی در عرض چند دقیقه پس از دستیابی به تصویر، به راحتی در یونیت امکان پذیر است. در طی فرآیند بازسازی، الگوریتم های اختصاصی پردازش تصویر، تصویر را برای ارائه بهینه داده های مربوط به کلینیک تنظیم می کند که سپس برای انتقال DICOM به PACS و ایستگاه کاری رادیولوژیست در دسترس است.

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

 

Extended volume

در صورت نیاز می توان حجم تصویربرداری را نیز افزایش داد. این الگوریتم stitching که به صورت اختیاری موجود است، به طور خودکار دو تصویر مجاور را در یک حجم ترکیب می کند. این ترکیب برای تجسم شکستگی های غیر معمول بلند یا اهداف دیگری که به حجم تصویربرداری طولانی نیاز دارند، مفید است.

 

حذف مصنوعات

الگوریتم پیشرفته حذف مصنوعات Planmed Verity به منظور تصویر بهینه - حتی در مطالعات تصویربرداری پس از عمل به چالش کشیده شده- ارائه شده است. این یونیت می تواند ساختار دقیق استخوان را تا نزدیک مجرای رابط فلز و استخوان نشان دهد که برای تشخیص شکستگی و سطح مفصل بسیار ارزشمند است.

 

 

سی تی اسکن Planmed Verity

 

سی تی اسکن Planmed Verity

شرکتPlanmed
کشورفنلاند

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

شما هم نظر خود را بنوسید!

سی تی اسکن Planmed - Planmed Verity

سی تی اسکن Planmed - Planmed Verity

- تصویربرداری ارتوپدی

- ساخت فنلاند

- توموگرافی کامپیوتری

    

  24 ماه گارانتی خدمات پس از فروش

بدون نیاز به ثبت نام

اگر سوال جدیدی در مورد این محصول دارید می توانید از طریق فرم زیر آنرا مطرح کنید!

*برای اطلاع از پاسخگویی به سوال

ارسال سوال