• جدید

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

‎3,853,211,009 تومان
موجود

- زاویه اسکن سه گانه برای Tomosynthesis
- غربالگری ماموگرافی
- تشخیص استاندارد فقط در 4 ثانیه
- سه آشکارساز مسطح میدان دیجیتال با فناوری سلنیوم آمورف و سیلیکون آمورف
- روش COMBO تصاویر دو بعدی و سه بعدی را طی یک چرخه فشرده سازی یکسان ایجاد می کند.
  

1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

تعداد:
 
اضافه کردن به لیست علایق

  • موجود
  • Free

ماموگرافی Helianthus DBT

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

 

زاویه اسکن سه گانه برای Tomosynthesis

تصاویر Tomo را می توان با بازوی C در هر زاویه طرح ACR قرار داد.

هر تست ماموگرافی منحصر به فرد است و نیاز به یک رویکرد خاص دارد. Helianthus DBT، یک سیستم پیشرفته دیجیتال توموسنتز پستان است که برای برآوردن تمام نیازهای تشخیصی بیمار طراحی شده است.

جدیدترین سیستم ماموگرافی دیجیتال Helianthus، نسخه DBT، با تکنیک های بیوپسی پیشرفته در توموسنتز و کنتراست به راحتی قابل ارتقا است.

ماموگرافی (انرژی دوگانه) Helianthus DBT به اپراتور این امکان را می دهد تا با انتخاب بین سه زاویه اسکن: 15 درجه ، 24 درجه یا 50 درجه، تست های توموسنتز را انجام دهد. تصویربرداری همیشه با حداکثر وضوح آشکارساز دیجیتال انجام می شود.

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

روش های مختلف جهت انجام تست

ربالگری ماموگرافی

باریک ترین زاویه زمانی بهینه است که زمان اسکن بسیار کوتاه (2.5 ثانیه با آشکارساز FFDM) جهت به حداقل رساندن حرکت ، مصنوعات و ناراحتی بیمار به دلیل فشرده سازی سینه مورد نیاز است. این انتخاب به اپراتور این امکان را می دهد تا تعداد زیادی از تست های روزانه را مدیریت کند و جهت برنامه های تصویربرداری Conducting مناسب است.

 

تشخیص استاندارد فقط در 4 ثانیه

زاویه میانی دارای زمان اسکن کوتاه (4 ثانیه با آشکارساز FFDM) و وضوح عالی است  و رزولوشن بهتر را تضمین می کند که جهت روش های استاندارد تشخیص، انتخاب بهینه است.

  

تشخیصی

در زاویه پهن، زمن مورد نیاز بیشتر برای اسکن (7.7 ثانیه با آشکارساز FFDM) است که تمایز بافت های همپوشان را بهبود می بخشد و در صورت تجزیه و تحلیل عمیق و خواندن سطح دوم توصیه می شود.

  

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

  

عملکرد متنوع

Helianthus DBT با به حداقل رساندن دوز تابش، تصاویری با کیفیت عالی ارائه می دهد. به طور خاص، سیستم ماموگرافی از مزایای زیر برخوردار است:

  

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

 

سه آشکارساز مسطح میدان دیجیتال با فناوری سلنیوم آمورف و سیلیکون آمورف.

تمام پنل ها حتی در توموسنتز دارای وضوح یکسان (85 میکرومتر) هستند و ارائه تصاویر تشخیصی عالی را تضمین می کند. آنها فقط در هزینه و زمان اجرای روش متفاوت هستند، در نتیجه این امکان را به کاربر می دهد تا تنظیمات سیستم را بر اساس نیازهای خاص خود منطبق کند.

 

روش COMBO تصاویر دو بعدی و سه بعدی را طی یک چرخه فشرده سازی یکسان ایجاد می کند، در حالی که از دوز تابش کل کمتر از محدودیت های ایجاد شده توسط پروتکل EUREF برای ماموگرافی معمولی استفاده می شود.

 

نرم افزار "M-View/VI" تصاویر دوبعدی را مستقیماً از تصاویر توموسنتز، بدون اعمال دوز اضافی اشعه به بیمار ارائه می دهد.

  

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

طراحی ارگونومیک بهینه

همگرایی خودکار

Helianthus DBT مجهز به دستگاه تشخیص اندازه و موقعیت جهت پدال فشرده سازی است که به طور خودکار با شرایط پرتو اشعه ایکس در تمام مدهای عمل سازگار می شود: استاندارد دو بعدی، توموسنتز، بزرگنمایی هندسی و بیوپسی.

    

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

 

سیستم فشرده سازی Smart μPress

کیفیت تصویر مستقیماً با فشرده سازی صحیح پستان ارتباط دارد. Helianthus DBT به تکنسین ماموگرافی این امکان را می دهد تا این عمل را به صورت خودکار یا در مد motorized با تنظیمات دقیق دستی از طریق کنترل کننده های چرخشی یا به صورت دستی انجام دهد. در دو مد اول ، پیشرفت ملایم نیرو به میزان قابل توجهی، ناراحتی بیمار را کاهش می دهد و این امکان را می دهد تا بافت ها به طور بهینه متسع شود. طیف وسیعی از کمپرسورهای استاندارد و اختیاری همه نیازهای تشخیصی را برطرف می کند.

 

صفحات محافظ

Helianthus DBT جهت محافظت از اشعه ایکس در برابر سایر بخش های خارج از پروسیجر تست، به دو صفحه مختلف پلی کربنات مجهز شده است.

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

بهینه سازی دوز تابشی

مد “SensROI”-Pre-Exposure

در Helianthus DBT، از آشکارساز دیجیتال جهت تنظیم پارامترهای بهینه نوردهی در حالت خودکار یا نیمه اتوماتیک نیز استفاده می شود.

با توجه به پدال فشاری مورد استفاده، یک قسمت مداوم از ناحیه حساس آشکارساز برای یک روش خاص انتخاب می شود و تراکم واقعی بافت مورد بررسی با استفاده از یک پالس کوتاه pre-exposure تعیین می شود.

 

مد Fast Exposure

درصورت وجود ایمپلنت یا اشکال در انجام فشرده سازی مناسب پستان، امکان بهینه سازی دوز تابشی با مد دیگری به نام Fast وجود دارد که بر اساس ضخامت بافت مورد بررسی می باشد.

 

سرعت و راحتی بیشتر

طراحی Helianthis DBT باعث بهبود بیشتر از نظر تنوع سیستم شده است  که حرکات isocentric servo-assisted  بازوی C، حرکات روان و کنترل شده تری را ایجاد می کند.

سه سوئیچ چندگانه که در دو طرف C-arm و در جلوی لوله اشعه ایکس قرار گرفته اند ، به اپراتور در مدیریت حرکات motorized بازوها کمک می کند که در نتیجه آن موقعیت سریع و دقیق بیمار را امکان پذیر می کند.

دو صفحه نمایش لمسی رنگی 7 اینچی که در طرفین C-arm قرار گرفته است به تکنسین در مشاهده و مدیریت کلیه پارامترهای تست کمک می کند.

هنگام چرخاندن بازوی C، یک سیستم تشخیص مانع حساس و دقیق حداکثر ایمنی بیمار را تضمین می کند.

 

تشخیص دقیق

 

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

ضد پراکندگی

یک شبکه منحصر به فرد ضد پراکندگی، در Potter- Bucky of Helianthus DBT نصب شده است. استفاده از شبکه در تمام روش ها، از جمله توموسنتز، امکان ارائه تصاویر تشخیصی عالی را فراهم می کند.

 

"POEt"

الگوریتم بهینه سازی تصویر

Helianthus DBT از یک نرم افزار قدرتمند "POEt" (Processing for Optimal Enhancement) استفاده می کند که تصاویر تشخیصی را مستقیماً از داده های به دست آمده ایجاد می کند. این نرم افزار، تصاویر به دست آمده را در فرمت "برای پردازش" پردازش می کند که ساختار بافت را بهبود بخشیده و نویزها را کاهش می دهد. این نرم افزار شامل مجموعه ای از فیلترها است که به مطالعه پستان ها با پروتز یا یافته های فلزی ، نمونه های آناتومیکا یا نمونه های بیوپسی اختصاص داده شده است.

 

آپشن ها

Bym3DDMD

جهت پروسیجرهای بیوپسی استریوتاکتیک یا توموسنتز، Helianthus DBT را می توان با دستگاه بیوپسی Bym 3D DMD ادغام کرد که به راحتی با Potter-Bucky و کیت بزرگنمایی قابل تعویض است. موقعیت بازوی C برای بیوپسی استریوتاکتیک (∓15 درجه) با دستگاه Bym 3D DMD فعال می شود. این سیستم هیچ محدودیتی برای علامت گذاری ندارد و امکان جمع آوری چند نمونه را دارد. طیف وسیعی از پشتیبانی ها و آداپتورها امکان استفاده از سوزن های معمولی ، گان های بیوپسی و VAB را فراهم می کند.

 

کیت بزرگنمایی هندسی

به عنوان یک گزینه، یک کیت بزرگنمایی هندسی در دسترس است که شامل یک پلت فرم (با فاکتورهای 1.5x یا 1.8x یا 2x ) و یک پدال فشرده سازی 9*21 سانتی متر بدون شبکه ضد نفوذ است.

 

پدال های فشرده سازی

علاوه بر تجهیزات استاندارد، سایر پدال های فشرده سازی نیز به عنوان گزینه در دسترس هستند (مخصوص بزرگنمایی هندسی جهت بررسی جزئیات و روزنه دار شدن جهت پروسیجرهای بیوپسی دو بعدی).

  

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

 

Stand-Alone Acquisition

Workstation

Helianthus DBT Workstation مجهز به یک مانع محافظ اشعه ایکس است که به اپراتور این امکان را می دهد تا گردش کار را از راه دور بهینه و مدیریت کند.

این پیکربندی شامل یک صفحه نمایش لمسی 15 اینچی است که کنترل کامل سیستم ماموگرافی را تسهیل می کند.

مانیتور صفحه نمایش با وضوح 2، 3 یا 5 مگاپیکسل می تواند ارائه شود.

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

تصویربرداری و گزارش

یک ایستگاه بازبینی اختصاصی و مستقل جهت visualization با وضوح بالا از تصویربرداری تشخیصی به عنوان یک گزینه در دسترس است که شامل:

Metaltronica - Helianthus DBT Mamography

• ابزارهایی جهت مدیریت عملیات، فرآیند وتجزیه و تحلیل تصاویر

• ایستگاه کاری با رایتر CD/DVD

• مانیتورهای تک رنگ 5 مگاپیکسلی LCD

• مانیتور سرویس LCD رنگی ، صفحه کلید، ماوس و صفحه کلید اختصاصی

مشخصات

شرکت
Metaltronica
کشور
ایتالیا
نمایشگر
دو سفحه نمایشگر رنگی 7 اینچی

مشخصات

شرکت
Metaltronica
کشور
ایتالیا
نمایشگر
دو سفحه نمایشگر رنگی 7 اینچی

منابع خاص

دانلود

Helianthus DBT

دانلود (1.82M)

محصولات مرتبط

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشد.

نظر خود را بنویسید

ماموگرافی Metaltronica - Helianthus DBT

نظر خود را بنویسید